Trandafiri Nick

lacrimioara

Member
Cat sunt de frumosi, doar unul si unul !! Meriti din plin sa te bucuri de aceste minunatii la cat de mult ai muncit cu ei :clap:
 

ghia_don

Active Member
Foarte frumosi Nick ! :clap:
Eu si acum pling dupa Auspero de la Lottum, ca s-au terminat pina am ajuns eu la rind... :(
 

Roxana Peled

Active Member
Superbi!
Pe prima coloana din stanga, al treilea de sus in jos e Rhapsody?
Ca a inflorit si al meu astazi si arata ca un maracine rozaliu-movuliu :|
 

nick1971

Active Member
Roxana Peled a spus:
Superbi!
Pe prima coloana din stanga, al treilea de sus in jos e Rhapsody?
Ca a inflorit si al meu astazi si arata ca un maracine rozaliu-movuliu :|
E Rhapsody, cand dai click pe poza scrie si ce e :D
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Foarte frumosi, Nick, ti i-am admirat si pe FB.
Eu am doua surprize pana acum de la Lottum: un Ferdinand Pichard care a inflorit nevariegat si mie imi seamana a Zephirine Druhin si Sally Holmes care are floare dubla, portocalie...nici pe departe nu e Sally :( :(
Sper sa nu mai apara si alte minunatii...
 

claude

Well-Known Member
Moderator
:eek: Ce nasol! De-mi infloreste altceva Sally Holmes fac o criza de nervi :mrgreen:
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Mie-mi spui :( :( chiar mi-l doream pe Sally Holmes, am verificat eticheta de m-am plictisit sperand ca e ceva in neregula cu ea.
 

nick1971

Active Member
gradinar1 a spus:
Foarte frumosi, Nick, ti i-am admirat si pe FB.
Eu am doua surprize pana acum de la Lottum: un Ferdinand Pichard care a inflorit nevariegat si mie imi seamana a Zephirine Druhin si Sally Holmes care are floare dubla, portocalie...nici pe departe nu e Sally :( :(
Sper sa nu mai apara si alte minunatii...
pana acum de la el n-am avut surprize, Ferdinand si Variegata sunt din toamna 2011 care au inflorit abia acum, de anul asta... vedem acum
 

nick1971

Active Member
anul trecut, Janet, a inflorit pe ploaie si nu si-a aratat adevarata valoare, este chiar de trecut pe lista, dar ii place mai la umbra
 

R@MONA

Active Member
Nick......... :salivat: :salivat: :salivat: fara cuvinte! Nici cuvinte nu mai am!
Cred ca la Alfred Sisley, Variegata di Bologna, Ferdinand Pichard , Prospero,Rhapsody in Blue,Blue for You si Minerva as sta lipita cu ochii de monitor toata ziua fara sa ma satur de ei!
 
Sus