Trandafiri Nick

nick1971

Active Member
:D Sper sa se fi prins toti cei plantati in toamna.
ma gandeam ca la vara o sedinta foto va dura cel putin 3 ore :rofl:
 

lacrimioara

Member
:eek: incredibil o persoana sa aiba atatia trandafiri, cred ca ar trebui sa-i asiguri la cat de mult valoreaza :giggle: , la vara sigur nu vei putea pleca de langa ei
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Na ca ma laud, mie la ultimul recensamant facut asa, mai pe sarite, mi-au iesit cam 150 :rofl: Si mi se par cam putini, cum sunt inca mai mici si imprastiati prin toata gradina parca nu-mi vine sa cred ca sunt atatia, doar cand trebuie sa fac noi gropi realizez ca locurile sunt cam ocupate :tavalit:
 

George

Member
claude a spus:
Na ca ma laud, mie la ultimul recensamant facut asa, mai pe sarite, mi-au iesit cam 150 :rofl:
Pai inseamna ca-i tii ascunsi, chiar mai devreme ti-am admirat trandafirii din album dar eu nu am vazut 150 de soiuri. Completeaza-ti albumul cu restul trandafirilor ca doar admiram, nu cerem butasi :p
 

gabrielais

Active Member
George a spus:
claude a spus:
Na ca ma laud, mie la ultimul recensamant facut asa, mai pe sarite, mi-au iesit cam 150 :rofl:
Pai inseamna ca-i tii ascunsi, chiar mai devreme ti-am admirat trandafirii din album dar eu nu am vazut 150 de soiuri. Completeaza-ti albumul cu restul trandafirilor ca doar admiram, nu cerem butasi :p
si la mine cred ca sunt peste 160 fara cei din toamna (nu-i trec la numarat decat dupa ce stiu ca s-au prins :giggle: )...insa inchipuieste-ti...cu atatia trandafiri de ingrijit nu ne mai ramane timp de sedinte foto :rofl:

serios acum, Nick are trandafiri superbi ....mereu ii admir albumele...si mereu regasesc la ea ceva ce mi-am dorit si eu dar n-am mai apucat sa comand (apar alte tentatii :giggle: ); eu eram disperata ca nu mai am loc ...in toamna am scos gazon, dar am scos asa mult ca mi-a mai ramas loc si pentru o comanda zdravana toamna viitoare :)
George, tine aproape la primavara, ca la ce comenzi s-au facut in toamna, toate fetele vor avea bunatati de aratat :giggle: anul acesta nu cred ca va rata nimeni posibilitatea de a-si lauda "marfa" :rofl: promitem sa ne facem timp, chiar cu riscul de a ni se cere butasi ;-) :rofl:
 

lacrimioara

Member
Fetelor m-ati uimit , peste 200 are cineva ? cand ma gandesc ca eu am vreo 10 :mrgreen: , o ultima intrebare : in cati ani ati ajuns la o asemenea colectie ?
Oricum felicitari, sunteti de admirat :clap:
 
Sus