Trandafiri Nick

nick1971

Active Member
Va multumesc! :hug:
ptr 2013 am facut calendar cu proprii trandafiri, dar cred ca va dati seama cat de greu a fost sa aleg doar 12 :rofl:
 

mirceaspc

Active Member
Moderator
Ai putea sa-ti faci un calendar din acela zilnic (erau odata unele mici cu sfaturi medicale, glume si multe altele) si nu lunar. Poate in cativa ani o sa ai in fiecare zi alt trandafir. Succes :)
 

nick1971

Active Member
Ms! :hug:
au inflorit 59 de soiuri din 62, daca trec cu bine iarna asta, voi avea 120 soiuri si uitandu-ma prin lista am descoperit cativa pe care chiar mi-i doresc, chit ca-i pun supraetajati :rofl:
deci mai vreau: :)
Alissar
Augusta Louise
Cardinal de Richelieu
Ebb Tide
Easy does it
Eyes for you
Mary Magdalene
 

Roxana Peled

Active Member
Sunt fantastici! Mare pacat ca n-au si numele scris. Poti sa-mi spui te rog cum se numeste trandafirul mov?
E foarte mov :hipnotizat: , aproape albastru.
Daca nu era o poza postata de tine ziceam ca-i photoshopat :rofl:
 

George

Member
Sunt tare frumosi trandafirii tai, abia astept sa-i vad din nou anul viitor :D
Nico, cred ca ai postat gresit lista cu dorinte aici, trebuie sa o muti la "comenzi comune" lottum :p
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Minunati, Nick! :visator: Deja mi-e dor rau de vara :cry:

Cum il cheama pe ala rosu cu floare semi-dubla, Bernard si mai cum?
 

nick1971

Active Member
Roxana Peled a spus:
Sunt fantastici! Mare pacat ca n-au si numele scris. Poti sa-mi spui te rog cum se numeste trandafirul mov?
E foarte mov :hipnotizat: , aproape albastru.
Daca nu era o poza postata de tine ziceam ca-i photoshopat :rofl:
cand dai click pe poza apare in stanga sus: view image: numele :D
 

nick1971

Active Member
George a spus:
Sunt tare frumosi trandafirii tai, abia astept sa-i vad din nou anul viitor :D
Nico, cred ca ai postat gresit lista cu dorinte aici, trebuie sa o muti la "comenzi comune" lottum :p
pai am pus-o aici ca n-ai deschis topic cu comanda :rofl:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Pai de-aia am intrebat, ca se vede doar Bernard, am observat ca mai nou pe postimage nu se vede tot numele pozei. Mersi :D
 

George

Member
nick1971 a spus:
George a spus:
Sunt tare frumosi trandafirii tai, abia astept sa-i vad din nou anul viitor :D
Nico, cred ca ai postat gresit lista cu dorinte aici, trebuie sa o muti la "comenzi comune" lottum :p
pai am pus-o aici ca n-ai deschis topic cu comanda :rofl:
Pana maine ma hotarasc ce trandafiri voi comanda, atunci voi deschide un nou topic :D
 

Roxana Peled

Active Member
George a spus:
Pana maine ma hotarasc ce trandafiri voi comanda, atunci voi deschide un nou topic :D
Vai de mine! Sunteti neobositi observ cand vine vorba de trandafiri. :hipnotizat: Eu mai am 7 ingropati si neplantati la loc definitiv si-mi vine sa plang cand ma gandesc la ei si voi deja va ganditi la noi comenzi de primavara ... :rofl:
 
Sus