Trandafiri (Maria) Clematite

clematite

Well-Known Member
Dupa ce m-am bucurat de trandafirii vostri si totodata am ravnit la ei, dupa ce am invatat asa de multe de la voi, am incercat sa colectionez si eu cate ceva; poate gasiti varietati interesante de care sa va bucurati si voi.
 

Roxana Peled

Active Member
Sunt superbi! Ar fi fost mare pacat sa nu-ti fi facut topic!
Angele aceea e .... n-am cuvinte!!! Nici nu stiu ce sa zic!
Deja ma gandesc cum as putea sa o plantez intr-un ghiveci :rofl:
 

clematite

Well-Known Member
Roxana Peled a spus:
Sunt superbi! Ar fi fost mare pacat sa nu-ti fi facut topic!
Angele aceea e .... n-am cuvinte!!! Nici nu stiu ce sa zic!
Deja ma gandesc cum as putea sa o plantez intr-un ghiveci :rofl:

Cred ca intr-un butoi ))
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
:eek: ioi Maria ,dar ai o colectie pe cinste 1 foarte bine ca ai facut topic ,era pacat sa-i ascunzi :) de fapt stiam ca ai dar nu credeam ca-s asa de multe si frumoase :rofl:

sa te bucure cu milioane de flori :clap:
 

geodezia

Well-Known Member
pai bine ma Sefa taman mata fara gradina aci
ete asa mai imi deschisesi pofta ce-o poftesc pentru vreo 2-3
ca de reclama mama comertului mai reclama decit asa .. ce sa zic frumos domnule frumos
sa ne faci si noua rost de unii de altii tare frumosi
 

clematite

Well-Known Member
Multumesc pentru aprecierri, as pune si niste poze de ansamblu, dar.....nu dtiu cum sa scot buruiana din ele :oops: :rofl:
Ma cam depaseste timpul :)
 

geodezia

Well-Known Member
Da-i cu motocoasa prin ele si gata nu da cu roundup sau alte alea ca afeteaza si rosele se chircesc si cresc greu pe urma eu patita
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Maria draga, ce sa zic...momentan nu pot sa zic nimic, ca sunt :hipnotizat: :hipnotizat: :hipnotizat: ba zic ceva, totusi....m-ai spart! :eek: :rofl: :rofl:
 

clematite

Well-Known Member
geodezia a spus:
Da-i cu motocoasa prin ele si gata nu da cu roundup sau alte alea ca afeteaza si rosele se chircesc si cresc greu pe urma eu patita

Nu ierbicidez, smulg cu mana cand ii ud si cand am cate putin timp, asa pe fuga )))
 
Sus