Trandafiri Lottum

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Tu vrei sa spui ca minunea aceea infloricioasa ai luat-o acum, in primavara? M-ai dat gata cu ea, trebuie sa ii fac loc in noua comanda de la Lottum! :eek: :rofl:
 

miki70

Active Member
Caramell a spus:
Tu vrei sa spui ca minunea aceea infloricioasa ai luat-o acum, in primavara? M-ai dat gata cu ea, trebuie sa ii fac loc in noua comanda de la Lottum! :eek: :rofl:
Da, e din primavara asta :D E f infloricioasa si pt ca e asa de superba o mut in toamna intr-un loc mai vizibil :wink:
Iti dau la toamna butas, nu tb sa o mai comanzi. Sa-mi aduci aminte :hug:
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Multumesc mult de tot! :hug:
Sigur iti voi aminti in toamna, deja refaceam lista comenzii de la Lottum si o trecusem acolo. Imi place mult!
 

nick1971

Active Member
lelia a spus:
Eu nu te intreb nimic ....iti spun doar ca: sunt minunati ....deosebiti....de vis :visator: sa te bucuri de ei ! :D
Multumesc :hug:
Madalina, tot Rhapsody zic si eu :D
miki70 a spus:
2 frumuseti mici din 7 cate am luat:
Flower Power



Rhapsody in Blue
Flower Power e minunat, eu l-am taiat din lista ca era mini, dar chiar merita un loc in gradina :visator:
 

geodezia

Well-Known Member
deci pina la urma culoarea aia la rapsodi in blue e adevarata albastru -spre mov .. hm bine ca il trecui pe lista :gandit:
 

gabrielais

Active Member
l-am pus si eu pe lista din toamna... :wink: am vazut pe net o poza cu el, undeva in curtea unei manastiri din Franta evident, langa un zid de piatra..cu florile alea "smotocite"..arata bestial..
 

emilia68

Active Member
Nicoleta, toti sant minunati....sa-ti traiasca! :D
A inflorit si la mine primul de la Lottum:

Princess Alexandra of Kent


 
Sus