Trandafiri Lottum

Rose

Active Member
Ce fraiera am fost k l-am ratat!!!! :eek: Mai am vreo sansa ...anul asta? Cine-l are si nu s-au inchis listele?
 

anasstasia

Active Member
Pai singura comanda care nu este inchisa este cea de la bulgar, iar el nu-l are. Eu l-am comandat de la Petrovic. Cred ca-l avea si olandezul, nu stiu sigur...
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Sigur îl avea olandezul, doar suntem pe topicul dedicat trandafirilor Lottum. :rofl:
 

R@MONA

Active Member
Cafe e un trandafir super! Sa te bucure cu muuuuulte flori ,Nick! Si eu de-abia il astept de la sarb! :)
 

marirogo

Active Member
bradut a spus:
Cu siguranta esti in top. :rofl: Dar sunt curioasa sa vad cine mai ingroasa randurile... "bolnavilor". :rofl:

77 de gropi de sapat pentru trandafirii din comenzi, plus cateva transpantari, plus ca am mai plantat cateva zeci de thuia etc...sper sa fie o toamna luuunga. :pauza:
Da' ia ziceti-mi, eu ce loc ocup in topul ticnitilor din toamna asta???
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Violeta, cred ca esti pe prima treapta a podiumului, acolo e maaaaare inghesuiala :rofl:
 

marirogo

Active Member
claude a spus:
Violeta, cred ca esti pe prima treapta a podiumului, acolo e maaaaare inghesuiala :rofl:
Clau, cred totusi ca n-o descalific pe Anastasia de pe primul loc, in ce priveste trandafirii! ;-)
In ce priveste inghesuiala, la mine chiar nu-i deloc, am vreo 35 de ari de teren in jurul casei, dar in ritmul asta, in vreo 2 ani va fi cam inghesuit si la mine. D'aia m-am oferit la distribuirea trandafirilor de la Lottum de anul asta, ca in viitor nu stiu daca voi mai putea... :D
 

gabrielais

Active Member
marirogo a spus:
claude a spus:
Violeta, cred ca esti pe prima treapta a podiumului, acolo e maaaaare inghesuiala :rofl:
Clau, cred totusi ca n-o descalific pe Anastasia de pe primul loc, in ce priveste trandafirii! ;-)
In ce priveste inghesuiala, la mine chiar nu-i deloc, am vreo 35 de ari de teren in jurul casei, dar in ritmul asta, in vreo 2 ani va fi cam inghesuit si la mine. D'aia m-am oferit la distribuirea trandafirilor de la Lottum de anul asta, ca in viitor nu stiu daca voi mai putea... :D
wow, te invidiez sa stii.. ;-) asteptam sa ne arati poze cu tarlaua plina de trandafiri :) :D
 

monika 82

Well-Known Member
Buna seara!O cda la lottum se organizeaza in aceasta toamna , am vazut ca noutate princess sibilla de luxembourg 7 euro!Multumesc!O seara frumoasa!
 
Sus