Trandafiri Lelia

bebe Iris

Active Member
Lelia, draguta mea/ Sunt frumosi, sunt de belea!
Ce te miri ca-i fura toti/ Normal ca-i atragi pe hoti!
Sa-ti traiasca si-nfloreasca/ Vara sa ti-o-nveselesca!

:rofl: Ai vazut? Si tie ti-am gasit rima potrivita! Sunt deosebiti de frumosi! Vrem si noi numele la ei, sa stim ce sa cumparam :wink: :D
 

lelia

Well-Known Member
:rofl: esti de belea ! (iti mai zisa cineva :rofl: )
Multumesc ! esti foarte draguta ! trandafiri mei sunt obisnuiti ,fara nume ,fara pedigree ,dar anul asta au inflorit frumos si ma bucur .
Doar pe graham thomas il cunosc ,restul sunt nebotezati .
 

bebe Iris

Active Member
Poi te joooooci!?! :rofl: stiu ca sunt smechera tare :giggle:
Stai tu cuminte, ca nu sunt obisnuiti si fara nume, doar ca nu le stii tu :wink:
Imediat ti-i identifica fetele dragutele, de pe-aici de pe forum :D Singura problema este ca daca marim pozele, le vedem albastre si nu putem descifra bine detaliile.
 

lelia

Well-Known Member
Pai esti...si ai niste floriiiiii :visator:

Nu inteleg de ce se vad albastre :? eu le vad normal ,sa fie din cauza programului cu care le micsorez ?toate fetele le vad asa ?
 

bebe Iris

Active Member
Nu stiu daca toate, dar cateva dintre fete sigur la vad albastre :D Nu ma prea pricep la tehnologie :)
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Eu nu vad albastru cand dau click pe poza :mrgreen: Dar vad crucis de frumosi ce sunt :rofl:
 

geodezia

Well-Known Member
frumosi .cu furatul injura si tu cu voce mai tare zi vorbe multe la adresa hotilor ca va scoate capatina careva sa zica ceva si atunci vezi reactii cum se vaita si ele si ... te bufneste risul .. .. oameni de oameni ce altceva ..nu putea sa vina frumos sunt cutare vrei sa imi dai .. tu zici nu d-le ca si eu abia ii am si pe urma venea noaptea harst .. da macar stiai cine e . serios o pat si eu ..anul asta mi-au jumulit o clematita .. da sper ca au ramas radacinile au jumulit in fuga ramurelele mai inlemnite .. doar cu o zi inainte imi zisese matusa ca reusise ea in tinerete sa prinda din lastar lemnificat o clematita adusa de o ruda din america ... tam tam si asta e .. am injurat birjareste cu voce tare a iesit si a zis ca din cauza labusilor ca ei ar fi rupto ... parca aveau labusii miini sa fuga cu lastarii cu tot .. lume rea
sa-ti traiasca sa te bucuri de ei ca sunt frumosi
 
Sus