Trandafiri Gabrielais

gabrielais

Active Member
e prima floare pe un bat pricajit....pe hmf am vazut la Cafe mustatile alea galbejite cum le are al meu.... :) mai astept florile urmatoare poate ne lamurim cu el :D
 

nick1971

Active Member
imi pare rau sa te dezamagesc :( , dar trandafirul tau nu are nici o legatura cu Cafe, la mine de la prima floare a fost asa
 

gabrielais

Active Member
m-am intarit la dezamagiri Nick... :rofl: a avut grija olandezul an de an :rofl: merci de lamuriri, macar sa stiu ce sa nu caut :hug:
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Asta o sa ne omoare cu atatea greseli. E cam galbior, Gabi, ca sa fie Cafe. Iar a dat-o-n bara olandezul! :x
 

ghia_don

Active Member
Ce frumos e Alain Sauchon !! :D
La mine se misca tare greu , l-am pus intr-un loc mai umbrit dupa amiaza si cred ca nu-i place..
 

gabrielais

Active Member
ghia_don a spus:
Ce frumos e Alain Sauchon !! :D
La mine se misca tare greu , l-am pus intr-un loc mai umbrit dupa amiaza si cred ca nu-i place..
La umbra sta si la mine, asa ca poate nu-i place ceva in sol...insa eu am altii care se misca mai greu...depinde;
Alain asta face si-o floare imensa, ca o varza :rofl: e frumos, a meritat investitia...
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Probabil nu stia daca vrea sa fie ness de-ala 3 in 1 de la plic sau cafea naturala :rofl:
 

gabrielais

Active Member
nu-i nimic, il asteptam...asa e primul an, stai dupa o floare...din al doilea an insa infloresc exact cand le este timpul ;-)
 
Sus