Trandafiri elipopa

Dea

Active Member
Ai mare dreptate Eli! Este cel putin deranjant acest aspect, cu atat mai mult, cu cat, nu cred ca era nici un fel de problema daca ar fi postat poze proprii, doar sunt distribuitorii celor de la ciumbrud, iar respectivii, cu siguranta nu duc lipsa de flori de trandafiri, pe care le-ar putea si poza!
In alta ordine de idei, daca tot au comis-o, puteau sa faca un gest frumos, cel putin!
 

elipopa

Active Member
Dea a spus:
Ai mare dreptate Eli! Este cel putin deranjant acest aspect, cu atat mai mult, cu cat, nu cred ca era nici un fel de problema daca ar fi postat poze proprii, doar sunt distribuitorii celor de la ciumbrud, iar respectivii, cu siguranta nu duc lipsa de flori de trandafiri, pe care le-ar putea si poza!
In alta ordine de idei, daca tot au comis-o, puteau sa faca un gest frumos, cel putin!
Asa le-am spus si eu, referitor la pozatul trandafirilor!!
Restul nu conteaza, macar sa fi invatat ceva din asta!!!
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Da, si infloreste continuu. Chiar daca florile s-ar ofili repede, se deschid altele, rar face pauza.
 

elipopa

Active Member
au mai inflorit:
necunoscut:

las vegas

necunoscut:

Alinka

Peace

Samba

Kronenbourg;

Animo

Gaumo

Friesia

Sissi

necunoscut

Necunoscut

Cristal

Necunoscut
 

elipopa

Active Member
nick1971 a spus:
:visator: o splendoare, n-as putea spune care-mi place mai mult, parca Alinka :rofl:
Alinka e superb, anul acesta a facut niste boboci imensi, cand merg vineri la gradina o sa-l vad inflorit pe deplin!
Anul acesta le-am pus ingrasamant special pt trandafiri si au toti boboci mari si frumosi!!
Vineri urmeaza altii la sedinta foto,majoritatea au boboci gata sa se deschida, abia astept!!!
 

elipopa

Active Member
Bucaneer, parfumat, frumusel:


Beaute, parfum sublim:

si Alinka de la bloc, care nu cred ca e Alinka

 

Dea

Active Member
Eli, sunt superbi!
Alinka, care crezi ca nu e :D , este de un colorit si o forma a florii absolut incantatoare!
Imi place si necunoscutul tau, de un galben-lamai pal! Sa pui o poza si cand isi deschide floarea! :D
 

elipopa

Active Member
Ce-a mai inflorit:
Rosenstadt, Mabella,Lenip, Landora


Lolita, Grimaldi, Flamingo, Waltz Time, Kronenbourg, Animo, si doi necunoscuti, ultimul, e urcator



Ilse Krohn, New Dawn, Peace urcator, Caramella, Tanor Star, Passion

 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
:hipnotizat: Imi plac mult! Nici nu stiu la care sa ma uit mai intai!
Oberv ca ai o preferinta pentru trandafirii galbeni. Sunt foarte frumosi! :D
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Eli, minunatii ai gradina!! Imi plac foarte mult Rosenstadt Freesing si Waltz Time...gradina ta e o splendoare!
 
Sus