Trandafiri bebe Iris

sorina

Active Member
Bebe iris , tu stai la bloc ???? in orice caz imi scot palaria in fata ta , frumos amenajat si cu gust . Trandafirii si pozele sunt superbe :clap: :clap: :clap: :clap:
 

iris

Active Member
:visator: Sunt minunati. Cataratorul violet din ultima poza mi-e cel mai drag :indragostit: E parfumat?
 

bebe Iris

Active Member
iris a spus:
:visator: Sunt minunati. Cataratorul violet din ultima poza mi-e cel mai drag :indragostit: E parfumat?
Da, foarte foarte parfumat, e mai degraba un roz movuliu, nu asa mov cum e Rapsody al tau. O sa-ti trimit butasi la toamna si tu-mi trimiti de-ai tai mov :wink:
 

iris

Active Member
bebe Iris a spus:
iris a spus:
:visator: Sunt minunati. Cataratorul violet din ultima poza mi-e cel mai drag :indragostit: E parfumat?
Da, foarte foarte parfumat, e mai degraba un roz movuliu, nu asa mov cum e Rapsody al tau. O sa-ti trimit butasi la toamna si tu-mi trimiti de-ai tai mov :wink:
Eu iti trimit cu drag din ce trandafiri voi avea in albumul 2010 din pacate unii au decedat din vina mea i-am mutat prea tarziu in aceasta primavara asa ca nu stiu exact care e care daca ma intelegi nu i-am mai etichetat. :( Dar inca e la inceput sezonul si daca iti place vre-un trandafir sau mai multi spune la fata ca-ti trimite.
 

bebe Iris

Active Member
iris a spus:
bebe Iris a spus:
iris a spus:
:visator: Sunt minunati. Cataratorul violet din ultima poza mi-e cel mai drag :indragostit: E parfumat?
Da, foarte foarte parfumat, e mai degraba un roz movuliu, nu asa mov cum e Rapsody al tau. O sa-ti trimit butasi la toamna si tu-mi trimiti de-ai tai mov :wink:
Eu iti trimit cu drag din ce trandafiri voi avea in albumul 2010 din pacate unii au decedat din vina mea i-am mutat prea tarziu in aceasta primavara asa ca nu stiu exact care e care daca ma intelegi nu i-am mai etichetat. :( Dar inca e la inceput sezonul si daca iti place vre-un trandafir sau mai multi spune la fata ca-ti trimite.
Multumesc!!! :* Si eu am mai multe culori, inca nu au inflorit toti si am postat doar poze cu cei infloriti pana ieri :D
Bineinteles ca iti trimit din toti cei care iti plac :D
 

bebe Iris

Active Member
nu mai oftati fetelor atata ca va primesc in gazda acum cand sunt infloriti la mine si pe urma vin eu la voi :wink: :*
 
Sus