Trandafiri bebe Iris

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Ma tot uit la el si regret ca nu l-am comandat si eu. E frumusef foc! Nici nu stiam ca e parfumat. Sa ni-l arati plin de floricele!
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Unul s-a inngrit complet. Dar nu stiu care... Ceilalti nu aratau prea bine, dar mai aveau inca parti verzi la ultima verificare.
 

nick1971

Active Member
asa arata bobocii? :rofl:
eu il am din toamna de la lottum, mai dureaza un pic pana stiu daca e ce scrie pe eticheta :)
 

maxie

Member
Ce culori splendide! De unde l-ai cumparat pe Rapsody in Blue?Nici eu nu stiam ca este parfumat.
Sa te gandesti si la noi daca iti bei cafeaua langa ei!!!!!!!!
 

bebe Iris

Active Member
:rofl: Da, asa arata :rofl:
Carmen, la toamna o sa-ti trimit lastari mai seriosi...acum este deja in al doilea an si cred ca va creste putintel mai bine, nu?
 

nick1971

Active Member
:whew: :rofl:
daca cei de la lottum vor inflori exact cum trebuie, la toamna gasim o solutie pentru o noua comanda :) in gradina nu prea mai am loc, dar un gard de umplut de trandafiri, am
 

bebe Iris

Active Member
maxie a spus:
Ce culori splendide! De unde l-ai cumparat pe Rapsody in Blue?Nici eu nu stiam ca este parfumat.
Sa te gandesti si la noi daca iti bei cafeaua langa ei!!!!!!!!
De la Coral :D Ma gandeeeesc, la toata lumea ma gandesc :wink:
 

bebe Iris

Active Member
nick1971 a spus:
:whew: :rofl:
daca cei de la lottum vor inflori exact cum trebuie, la toamna gasim o solutie pentru o noua comanda :) in gradina nu prea mai am loc, dar un gard de umplut de trandafiri
:) si eu ma bag...nu stiu unde-i pun, dar ma bag :rofl:
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
bebe Iris a spus:
maxie a spus:
Ce culori splendide! De unde l-ai cumparat pe Rapsody in Blue?Nici eu nu stiam ca este parfumat.
Sa te gandesti si la noi daca iti bei cafeaua langa ei!!!!!!!!
De la Coral :D Ma gandeeeesc, la toata lumea ma gandesc :wink:
Cand am luat eu in toamna de la Coral nu-l aveau pe stoc (bine, eu am facut comanda on-line).
Daca te duci cumva la ei in toamna, trage-ma si pe mine de maneca, te rog.
 

bebe Iris

Active Member
bradut a spus:
Ce frumos! Imi place ca e verdeata multa - multa, iar Madama e superba!
:rofl: Este multa si va fi si mai multa...fratele meu spune ca va deveni in curand jungla :p De "vina" este si clematita montana "Rubens".
Multumesc Dalia! :*
 
Sus