Trandafiri Anasstasia

anasstasia

Active Member
Nu stiu daca este Dame de Coeur. Daca aveti acest trandafir in gradina poate ma lamuriti si pe mine.



Ghimpii pe ramurile tinere


Ghimpii pe ramurile mai batrine
 

R@MONA

Active Member
Ce de culori ti-au bucurat ochii ,Anastassia! Si pe ai mei, normal! Multuuumesc!
Superbi trandafirii, dar si crizantemele.......... :eek: :eek: :eek: mai mult decat minunate! Eu nu am mai ajuns la tara de la sf . lui iulie! :cry:
 

dancoman

Member
Oana din cate imi aduc aminte ghimpii la Dame de Coeur sunt la fel ca la cel prezentat de tine(beau cafeaua si nici batut nu ma misc pana afara sa vad mai ,,proaspat,,!!) :rofl: Asa cred si eu,este D.C. :D
 

dancoman

Member
Puteai sa-mi aduci si mie o ,,manusa,,..sau ,,ciorapii,, de la The Dark Lady sa am si eu un fetis...sa am ce mirosii!!! :rofl: .trecea mai usor timpul si dorul de ea!! :)
 

anasstasia

Active Member
Aha, iti plac negresele :mrgreen: Nu am dezbracat-o, am lasat-o cu strampii pe ea, ca e cam frig :rofl:
Iti trimit butasi daca gasesc? Mai merg peste vreo 2 saptamini la tara, mai poti pune acum la prins?
 

dancoman

Member
anasstasia a spus:
Aha, iti plac negresele :mrgreen: Nu am dezbracat-o, am lasat-o cu strampii pe ea, ca e cam frig :rofl:
Iti trimit butasi daca gasesc? Mai merg peste vreo 2 saptamini la tara, mai poti pune acum la prins?
eu nu am sufletul sa-i las ,,lenjeria,, aruncata in bataia vantului si a sortii,o voi tine aproape,la caldura caminului ,aproape de mine zile si...nopti!! :tavalit:
 
Sus