TRANDAFIRI ALTOITI DE VANZARE- TOAMNA 2015

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

ikonel

New Member
salut Claude....bineinteles, vreau sa mi-i rezervi.....nu mi-ai spus cand si cum intru in posesia lor....
 

claude

Well-Known Member
Moderator
salut Claude....bineinteles, vreau sa mi-i rezervi.....nu mi-ai spus cand si cum intru in posesia lor....
Intri in posesia lor dupa 15 octombrie, cand ii scot din pamant, prin intermediul postei. Te rog sa-mi trimiti mesaj cu adresa si numarul de telefon. Oricum voi anunta pe forum cu cateva zile inainte, cand trimit, celor care nu sunt pe faza aici le dau telefon. Plata se face in cont bancar (daca ai sucursala Unicredit Bank in oras sau poti online, daca nu, plata ramburs, la primirea coletului
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Am adaugat la lista AUGUSTA LUISE si ASTRID GRAFFIN v. HARDENBERG, pe care ii uitasem...:roll:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Sigur. Te rog trimite-mi un mesaj cu adresa si un numar de telefon de contact.
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Toti cei care au nelamuriri sau doresc sa discute cu mine - va rog sa-mi cereti in privat numarul de telefon
 

Dea

Active Member
Claudia draga, pentru mine, te rog sa rezervi: Harlow Carr, Jubille Celebration, Augusta Luise, Chippendale si Eden Rose 85. Trimit si mesaj pe privat cu adresa. :)
 

Emanu8

New Member
Buna! Imi doresc, daca se poate, urmatorii trandafiri: Golden Celebration, Gloire de Dijon, Chapeau de Napoleon si Reine des violettes.
Multumesc!
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Buna seara. Va rezerv trandafirii. Va rog sa trimiteti mesaj privat cu adresa si un numar de telefon de contact.
 

claude

Well-Known Member
Moderator
LadyBug, nu e tarziu, cam atunci voi expedia, voi scoate trandafirii dupa data de 15 octombrie
 

LadyBug

Well-Known Member
blanchard, souvenir de la malmaison, fatin latour.
Imi cer scuze pt cele 2 postari, dar sunt plecata si scriu de pe mobil si asta ace mai mult ce vrea el
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus