Trandafiri Aleynad

victoria

Active Member
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
Vai de mine.Sunt minunati.Chiar mi-as dori tare mult.Eu sunt abia la inceput de foarmare a gradinii si am foarte putine flori.Iar trandafirii sunt pe primul loc in preferintele mele.Daca vrei chiar mi-as dori lastari,din care vrei tu sa imi dai.
Si sa imi spui ce vrei la schimb.
 

aleynad

Active Member
Moderator
cu placere, iti trimit odata cu irisii
din cei pitici doar din cel roz pot sa dau, ceilati sunt inca mici


ma bucur ca-ti plac
si eu sunt tot la inceput : e primul an al gradinii mele, de aceea am putini trandafiri, dar am pus sub pet altii....asa ca la anul ma voi lauda cu alte frumuseti :wink:
 

Mnina

Well-Known Member
Moderator
Daca vrei iti pot trimite galben si roz pal urcatori,la schimb cu cel roz intens.
Foarte frumosi si sanatosi,sa-ti cresca tot asa!
 

aleynad

Active Member
Moderator
ok, vorbim pe pm
apropo, chiar sunt sanatosi, si eu ma mir, nu i-am stropit cu nimic niciodata
 

aleynad

Active Member
Moderator
vorbesc f serios, niciodata
ma rog, sunt tineri, sunt plantati o parte toamna trecuta si o parte in primavara

dar nu mi s-a imbolnavit niciunul si nici macar preventiv nu i-am stropit
si nici nu am de gand, pentru ca apoi devin sensibili, ii invat cu obiceiuri proaste :)
 

iulia.bv

New Member
Felicitari sunt absolut superbi si cred ca sunt cei mai sanatosi trandafiri pe care i am vazut ! Am si eu pitici roz , dar ei mei s-au inaltat un pik mai mult si din pacate si au cam pierdut frunzele la baza . Felicitari inca odata !
 

mama4you

Member
eu am primit de la alyenad 2 lastari de trandafiri virgo albi cataratori! am urmat instructiunile ei si au inceput sa faca frunzulite mici..unde aveau mugurasii! sunt atat de fericita! sunt primii mei trandafiri..care s-au prins! degeaba am cumparat si am incercat ca nu am avut bafta cu ei! insa alyenad..are mana buna si mi i-a dat cu sufletul deschis!

am vazut toate splendorile de trandafiri pe care le are!

minunati!
 

aleynad

Active Member
Moderator
:D ma bucur ca infrunzesc, Simona! inseamna ca se vor prinde sigur
sa te bucure cu multe flori :D
 
Sus