tablou cu flori

tzep

Well-Known Member
Moderator
Frumoase! Felicitari! Foarte bine realizat, astfel incat sa te duca cu gandul la "flori in vant"! :clap: :visator: :dans:
 

sorina

Active Member
Te felicit :D :D :D
Ai talent si se vede ca ai pus suflet . Imi plac toate ... cel mai mult cel facut pe plasa lata :wink: :wink: :wink:
CURAJ si altora :!: :!: :!: :!: :!:
 

aleynad

Active Member
Moderator
Multumesc, Sorina! aprecierile tale cantaresc mult pentru mine :oops: :oops: mai ales ca tu faci niste minunatii inegalabile :oops:

sorina a spus:
Imi plac toate ... cel mai mult cel facut pe plasa lata :wink: :wink: :wink:

care? acesta?



sau acesta?

 

aleynad

Active Member
Moderator
Realizat saptamana trecuta, el este tabloul meu de suflet, cea mai frumoasa realizare a mea :oops:

"Zbatere de aripi"



Desi e preferatul meu, nu-l voi pastra, ci il voi darui unei persoane dragi, care sper ca va avea o surpriza :giggle:
 

aleynad

Active Member
Moderator
mersi, Gty :D
nu sunt lipite, nu lipesc nici o floare
pur si simplu le "insailez " in tesatura si le leg din loc in loc cu sarmulita subtire, gen lita sau cu ata desirata din tesatura :)
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
aleynad a spus:
Realizat saptamana trecuta, el este tabloul meu de suflet, cea mai frumoasa realizare a mea :oops:

"Zbatere de aripi"



Desi e preferatul meu, nu-l voi pastra, ci il voi darui unei persoane dragi, care sper ca va avea o surpriza :giggle:
Felicitari! :clap: "Zbaterea de aripi" e pentru o "zbatere de inimi"?! :idea: :? :wink:
 

aleynad

Active Member
Moderator
:) il voi face cadou unei doamne, Tzep
dar florile de crini din care e realizat sunt din buchetele primite de ziua mea de la persoanele dragi mie, asa ca tabloul are multa "zbatere de inimi " in el :oops:
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
aleynad a spus:
:) il voi face cadou unei doamne, Tzep
dar florile de crini din care e realizat sunt din buchetele primite de ziua mea de la persoanele dragi mie, asa ca tabloul are multa "zbatere de inimi " in el :oops:
Pai despre o doamna vorbeam si eu! :wink: Astept pana duminica-luni, sa vad daca am banuit bine! :nu stiu: :astept: :secret: :D
 

mama4you

Member
sunt minunate....m-am apucat si eu de confectionat un tablou...din panza de sac si toporasi presati....cand o sa fie gata o sa il postez....
 
Sus