Swan Lake

elipopa

Active Member
am luat un swan lake de la firma din Ungaria de la care distribuie si rona land si un fallstaf de la ciumbrud, saptamana viitoare urc la tara si o sa-i plantez impreuna! abia astept sa vad rezultatul!
voiam un trandafir violet sa-l combin cu swan lake , dar cum nu am gasit
m-am multumit si cu fallstaf!
 

elipopa

Active Member
sannamaria a spus:
da da vreau ! si imi trimiti cu restul ! :hug: :hug: :hug: multumesc mult mult mult ! :rose: :rose: :rose:
vai ce ma bucur :dans:
maine merg in piata si-l iau, coletul lunea viitoare il pun ca inca nu au inflorit toate primulele si nu stiu care cum sunt, au inflorit numai cele galbene!
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
ok! sa-mi zici daca vrei banii inainte sau trimiti cu ramburs ! daca vrei inainte, iti trimit cu mandat ca nu prea umblu la banci :oops:
 

elipopa

Active Member
sannamaria a spus:
ok! sa-mi zici daca vrei banii inainte sau trimiti cu ramburs ! daca vrei inainte, iti trimit cu mandat ca nu prea umblu la banci :oops:
cum vrei tu, pot sa-ti trimit ramburs ca tot merg la posta cu coletul si tot aia este!
te pup!
 

bebe Iris

Active Member
Wow nu-i rau! :D Multumesc Carla! Cand o sa dau de el pe undeva, am sa-l cumpar...imi place forma florii :D
 

elipopa

Active Member
bebe Iris a spus:
Vreau!!! Cum sa nu vreau? Esti tare scumpa si atenta :D Multumesc foarte mult!!! :hug: :*
de ce nu mi-ai zis, ca doar nu e mare lucru!! maine merg si iau si de maine intr-o saptamana pun coletele!
 

bebe Iris

Active Member
elipopa a spus:
bebe Iris a spus:
Vreau!!! Cum sa nu vreau? Esti tare scumpa si atenta :D Multumesc foarte mult!!! :hug: :*
de ce nu mi-ai zis, ca doar nu e mare lucru!! maine merg si iau si de maine intr-o saptamana pun coletele!
:D nu vroiam sa te mai incarc si eu, multumesc tare, tare mult! :*
Inca la mine e frig si zapada, nu stiu daca pana saptamana viitoare o sa cresca destul plantutele sa ti le trimit...dar cand se poate, cand le trimit :D
 

alfa

Active Member
Eli, te rog frumos, daca ai putea sa cumperi si pentru mine un Falstaff... Si mi-l trimiti in colet cu suculentele? :D
 
Sus