Sunshine seeds: Pt iubitorii de passiflora si nu numai

dumitza

Member
:( :( Sunt trista...nu este nimeni interesat de o comanda la sunshineseeds.ce pacat.....nu pot face nici eu caci nu stiu cum sincer....si mai e si contul ala paypal(pe care nu il am).... :)

Mai astept...Nu mi-am pierdut speranta :D
 

poxicuta

Active Member
seeds

Si eu as dori seminte de Clerodendrum trichitomum si seminte de Clerodendrum pleiosciadium si Callistemon citrinus
 

poxicuta

Active Member
comanda

daca nu putem plati cu paypal, cred ca putem face plata si prin virament sau Western Union
 

diana999

Active Member
"Our possible payment methods:
We have no minimum order!
We accept pre-payment by transfer, Western Union and credit card (Visa + Master)
Transmission by phone, fax or also by letter post is possible!
Shipment of goods following receipt of payment in advance and direct debit"

eu am reusit sa platesc cu cardul.
 

poxicuta

Active Member
comanda

nu stau prea bine cu timpul ca altfel nu ar fi foarte complicat sa facem comanda la furnizor si sa trimitem banii Dianei pentru plata externa
 

diana999

Active Member
fac eu comanda doar sa va hotarati ce vreti, si cat mai repede :wink:
mai imi trebuie si o adresa la cine sa ajunga semintele.
 

poxicuta

Active Member
comanda

daca sunt mai multi ardeleni, poate ar fi bine sa ajunga in zona!
poate era mai bine sa mai asteptam poate se mai aprovizioneaza furnizorul, caci unele din ele nu sunt disponibile si chiar din cele mai interesante seminte!
 

dumitza

Member
Multumesc Diana esti o dulce.
:*
Daca vrei, putem sa mai asteptam un pic....poate se strang si mai multi doritori.... si se mai indreapta si vremea.

De centralizare ma ocup eu....iar adresa de primire vom vedea...in functie de unde sunt mai multe persoane din orasul respectiv(sau zona).
Cand suntem gata,iti dam de stire...ce zici?
 

diana999

Active Member
cu placere :hug:
eu nu plec niciunde, pot sa mai astept. Am zis sa ne grabim pentru ca am vazut ca vremea se indrepta de saptamana viitoare. Dar daca semintele dorite nu sunt disponibile mai bine mai asteptam.
Eu deocamdata nu doresc nimic asa ca totul depinde de voi.
Transportul se calculeaza in functie greutatea semintelor. Imediat ce plasez comanda aflam si transportul.
Astept sa va hotarati :D
 

dumitza

Member
Eu zic ca pana pe 2 martie( o saptamana)e suficient timp.Ca apoi sa fie timp sa si soseasca semintele.Voi ce ziceti?
Nici eu nu ma impac cu ideea ca unele seminte nu sunt pe stoc...dar nu putem sti cand vor intra pe stoc sau daca vor intra...asa ca din cate sunt acolo gasim noi ceva frumos.. :D :D
 
Sus