Sunshine seeds: Pt iubitorii de passiflora si nu numai

sarselia

Active Member
Moderator
Ce de frumuseti!
nu vrea nimeni sa facem o comanda?
eu as face numai ca din pacate nu mai am card.
:(
 

gty

Member
iudit : mas ocupa si de mai multe comenzi daca as putea credema dar nu pot din anumite motive -vivi23ro dute mai in josul pagini pina la "languages" si dai de passiflora -are preturi ft. bune ar fi un noroc daca ar putea cineva sa se ocupe -mai asteptam doritori
 

y0lka

Member
1. cam la ce pret iesi cu tot cu taxe postale? (scuze dar nu am mai coomandat de afara nimic.)
2. astea sunt plantute sau seminte numai?
 

sarselia

Active Member
Moderator
Din cate am inteles eu sunt si plante si seminte.
Legat de taxe habar nu am nici eu cat ar iesi pentru ca daca se va face o comanda comuna se vor imparti taxele.
Toate cele bune!
 

sarselia

Active Member
Moderator
Probabil ca e un pic cam devreme.
Ma gandesc ca incepand cu lunile martie-aprilie ar trebui sa apara iar.
zic eu...
nu stiu sigur dar multi pe timp de iarna le dau unavailable ca sa nu se poata comanda.

:D
 

y0lka

Member
Bun, m-am uitat si eu si cred ca cele cu 2-3 euro sunt doar seminte, e drept ca au multe soiuri dar eu cel putin am cumparat seminte de passiflora sub un leu vreo 20 de seminte.
Plantele (cel putin de plumerii) sunt in jur de 30 si ceva de euro plus taxe postale.
 

sarselia

Active Member
Moderator
Yup!
eu mi-as lua cateva seminte de passi pentru ca au niste specii pe care la noi nu le-am vazut nici ca seminte si nici ca si plante.
dar mai vedem....
 

dumitza

Member
Am tot cautat ceva despre site-ul asta.Vreau si eu ceva de acolo si ma gandeam ca poate se aventureaza cineva la o comanda comuna. :) Eu din pacate nu pot face comanda pentru ca sunt incepatoare(nu am experienta si nici cont paypal).Deci..... :) cine e draguta sa se ocupe de comanda. :rugaciune: :rugaciune:
 
Sus