Stropiri pomi

ACHIMENES

Member
Hopa :) asa care va sa zica :? va tineti de magarii, aici unde sunt numai persoane serioase...rusine dom'le, rusine...de 3 ori rusine. :rofl: :rofl: :rofl:
 

albela

Active Member
Eu azi am cautat in bacau si nu am gasit. Am luat confidor oil. Sper sa fie la fel de bun.
 
A

Anonymous

Guest
Deci...."dincolo"inseamna la tzara,la Moldova. :) :)
Acolo unde trebuie spus: "sirmaaa !"
Bun.
Deci :OLEOCARBETOXUL,OLEOCALUXUL,ECALUXUL,nu se mai importa din ratiuni legate de U.E.
Se inlocuieste cu:APLAUDUS- Super ,pret:~250 mii lei.
Se gaseste in magazine.
Intrebare:de ce l-au scos aia,de sanatos ce era ???
 

ACHIMENES

Member
de obicei se considera ca substanta activa continuta nu este in cooncordanta cu normele UE de protectie a mediului...ati inteles :rofl: :rofl: :rofl:
 
A

Anonymous

Guest
Albela...ti-am lasat "dincolo" informatiile necesare pt. salvare. :D
 
A

Anonymous

Guest
...ei..chestia aia chimica pe care nu o gasesti in Bacau...
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Raportez: :rofl: efectuat stropiri pomi.La citi am eu nici nu era prea greu.Iar ziua de azi absolut de vis :D
 

ACHIMENES

Member
Daca si pamantul era mai uscat era si mai bine.......incepeam sa bazaim ca mustele..oops am vrut sa zic ca albinutele :rofl: :rofl:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Mai si ca mustele e bine ca ele trag la miere si noi suntem niste duuuuuuuuuulci :rofl: /sa nu aud alta varianta ca ma burzuluiesc rau :x
 

Cosstel

Member
Astazi am imprastiat si eu aprox. 57 l solutie de oleocarbetox. Deja au inceput sa apar pinzele de paianjen. Am stropit meri, peri, caisii, visinii, ciresii si cu un rest de solutie am pufait si pe buxusi si un nuc. Astazi a fost chiar foarte cald
 
A

Anonymous

Guest
Gabiuta a spus:
Raportez: :rofl: efectuat stropiri pomi.La citi am eu nici nu era prea greu.Iar ziua de azi absolut de vis :D
Tu cu ce ai stopit,solutie recomandata de cineva?
 
A

Anonymous

Guest
incep si eu sa ma informez,pana acum se ocupau socrii,adica plateau pe cineva sa -i stropesca si sa-i tunda,noi nu am fost la fata locului,dar am preluat conducerea si de aceea sunt interesata,

multumesc deosebit pt raspuns
 
Sus