Sterling Silver

mymo

Active Member
Draga CHRISS,nu vreau sa te dezamagesc dar NU e Sterling :(
Am avut si eu o mare dezamagire anul trecut,al meu a inflorit galben :eek:
Voila de vedeti dovada:


Noroc ca-l am pe Sissi:
 

mymo

Active Member
Retrag ce-am spus,n-am vazut prima postare,scuze :oops:
Daca bine-mi amintesc,chiar cineva zicea ca nu o sa-ti infloreasca niciodata pe balcon.
 

aleynad

Active Member
Moderator
mda
am cumparat si eu in toamna un SISI
acum astept vara sa vad in ce culoare infloreste :)
 

andreiacamelia

Active Member
Cine isi doreste trandafiri cu ardoare gaseste metode chiar daca nu are curte! Imi pare bine ca ti-a stat in ghiveci si a inflorit si foarte frumos. Si mama a tinut vreo 2 in ghivece. Ce-i drept nu credea ca se prind, apoi i-a mutat in gradina. E o culoare foarte frumoasa!
 

CHRISS

Member
Mymo iaca ici poza cu sterling http://chriss.sunphoto.ro/Flowers/PZQVZKYYTFIDMFCQKGI :)
Acuma daca te uiti la bobocii care au inflorit in casa sigur zici ca nu-i sterling ca nu e mov intens insa eu cred ca e din cauza luminii insuficiente.Pe balcon , vara trecuta a fost mov :) Si pana la urma eu il iubesc asa cum e oricare i-ar fi numele.Te pupicesc, draga mea. :*
Multumesc Aleynad si Andreia :*
 

mymo

Active Member
mymo a spus:
Retrag ce-am spus,n-am vazut prima postare,scuze :oops:
Daca bine-mi amintesc,chiar cineva zicea ca nu o sa-ti infloreasca niciodata pe balcon.
Acum n-ai citit tu tot ce am scris eu :rofl:
 

v.cristina

Active Member
acest trandafir , intradevar are o culoare aparte dar are o constructie firava si bolnavicioasa la voi sunt mai rigurosi??
 

albela

Active Member
Al meu e anemic rau de tot. Are doar o ramurica foarte mica cu cateva fruzulite si nici urma de boboci. Si anul trecut mai mult a tanjit decat a crescut, asa ca nu ma mir.
 

ghia_don

Active Member
Ar fi trebuit totusi sa fie in forma anul asta...in primul an ii dam dreptate pina se adapteaza, dar acum ar fi trebuit sa fie cu multi lastari si plin de boboci :( ..
 

v.cristina

Active Member
si eu am avut unul , si tot asa anemic si vai de mama lui era ; in cele din urma s-a uscat :( :( :( eu m-am gandit ca asa sunt cei mov
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Iudit, nu stiu daca ala e Sterling, ca al meu e oarecum diferita culoarea. Al meu a inflorit intr-o nuanta mai spre roz decat ala. E drept ca al meu e mic si amarat, are doar un lastarel mic si firav, care a avut si boboc :mrgreen: O sa vad cum se dezvolta peste vara... Ia uite ce amaraciune de trandafir

 

aleynad

Active Member
Moderator
fetelor a inflorit si Sisi al meu luat in toamna, l-am pozat, dar am uitat sa incarc poza in album
ce pot sa zic? e spalacit rau, dar e ...mov totusi :rofl:
 
Sus