Starkl - garden

Rose

Active Member
Si eu as vrea trandafirasi... Craiova, e pe faza? Poate ne grupam cumva... :mrgreen:
 

carmenushka

Active Member
anasstasia a spus:
Daca face cineva din Bucuresti comanda poate da o strigare. Ma interesau si pe mine 1-2 trandafiri. Am suporta mai usor costul de transport.
Si pe mine ma tenteaza sa comand ceva de la ei asa ca tinem legatura! daca mai vrea cineva din Bucuresti sa anunte!
 

anasstasia

Active Member
carmenushka a spus:
anasstasia a spus:
Daca face cineva din Bucuresti comanda poate da o strigare. Ma interesau si pe mine 1-2 trandafiri. Am suporta mai usor costul de transport.
Si pe mine ma tenteaza sa comand ceva de la ei asa ca tinem legatura! daca mai vrea cineva din Bucuresti sa anunte!
Pai eu singur vreau.
 

happy

Well-Known Member
carmenushka a spus:
anasstasia a spus:
Daca face cineva din Bucuresti comanda poate da o strigare. Ma interesau si pe mine 1-2 trandafiri. Am suporta mai usor costul de transport.
Si pe mine ma tenteaza sa comand ceva de la ei asa ca tinem legatura! daca mai vrea cineva din Bucuresti sa anunte!
Si eu voi face comanda la ei cu inca 2 persoane din Slobozia.La 30lei transportul se cam merita chiar daca plantele sunt ceva mai mici ca in alta parte!
Davidia involucrata, schissandra,chitalpa,ceara albinei,hortensie Vanillie Fraise etc! :wink:
 

belisima

Well-Known Member
happy a spus:
belisima a spus:
as vrea si eu un set de rudbekia rosu si un set de phlox...poate ma cuplez si eu cu cineva :) :oops:
Daca vrei spune ce doresti ,eu trimit comanda astazi! :D
:) ruji "cherry brandy" cod 053410 21,90 lei
si colectia de brumarea cod 050505 19,90 lei
amandoua sunt la plante perene-
MULTUMESC!!!
 

cristinaf

Well-Known Member
Mi-as dori si eu un pachet de bulbi de gladiole callianthus, dar la 13,4 cat costa, nu are rost sa platesc 30 transportul, si altceva nu mai vreau. :roll:
Si de unde mai pui ca au si un pret f bun daca pachetul are 50 de bulbi. :(
 
Sus