Starkl - garden

riana

Active Member
imi pare tare rau ca nu mai pot sa fac comanda cu voi :( dar au intervenit azi niste probleme si nu imi mai permite bugetul
 

bebe Iris

Active Member
ok Ika!
Riana, lasa nu fi suparata ca pana la toamna se rezolva toate si atunci iar comandam, nu? Ca eu o sa vreau si atunci trandafiri cum acum nu mai au in stoc.
 

anasstasia

Active Member
Ma bagam si eu cu cei 3, insa nu stiu cind ajung si ma incurca de tot. Eu mai ajung o data la tara cu cei 3 pe care ii am deja de la ei, de Paste cred. Si apoi.......cine mai stie cind mai vad tara. Asta e, stau cumintica si astept toamna....
 

bebe Iris

Active Member
Bine Oana, inteleg. Cam riscam acum cu trandafirii, dar ma bazez pe faptul ca nu se anunta o primavara calduroasa. Mai degraba ploioasa.
 

carla

Active Member
Nu stiu ce-or fi patit astia de la Starkl dar am primit mail ca au trimis coletul si-l primesc in 2 zile. Iar eu numai ce am trimis comanda acum 5 zile. Asa rapiditate mai rar :)
 

miki70

Active Member
Poate ne vin florile de Paste :| . Bebe sa stai acasa si sa ai grija de floriciuni :) Astept sa-mi spui cati bani tb sa-ti virez si contul pe PM.
 

coral

Member
La fel si la mine,acum 5 zile am comandat si azi am primit mail cu colet expediat!Mai rar atata promptitudine!In privinta asta numai de bine,sa vedem si ce primim si apoi dam nota! :marfa:
 

coral

Member
La fel si la mine,acum 5 zile am comandat si azi am primit mail cu colet expediat!Mai rar atata promptitudine!In privinta asta numai de bine,sa vedem si ce primim si apoi dam nota! :marfa:
 

bebe Iris

Active Member
Gata fetelor, comanda a fost facuta, am primit si confirmarea. Acum trimiteti-mi banutii in cont si eu stau pe pozitii cum am promis :wink: :D
Cum am noutati dau de stire. :D
 

cristinaf

Well-Known Member
Multumesc mult bebe Iris si raman datoare. :D
Am trimis si pm, dar stiu ca ajunge ceva mai greu, asa ca am preferat sa postez si aici.
 
Sus