Seminte

A

Anonymous

Guest
IRIS-ESTI O COMOARA..habar n-avem de site-ul asta.De unde le scoti ?
 

v.cristina

Active Member
sa ma elucideze si pe mine careva de ce sunt asa de scumpe plicurile ca nu gasesc pe nicaieri gramajul??

am cumparat saptamana trecuta de la plus seminte de la starsem de 1,5 g si am dat 0,89 ron..parca :) :)
 

iris

Active Member
v.cristina a spus:
mihail-the ex a spus:
IRIS-ESTI O COMOARA..habar n-avem de site-ul asta.De unde le scoti ?
chiar ca??? cum reusesti?? :?
Googalitul este secretul succesului :) Sincera sa fiu chiar si sotul meu imi mai spune asa la "misto" (cand ma plang cateodata ca sunt obosita)"Iar te-a terminat netul?" :secret: :|
 

Mali_

Member
Si eu am comandat la www.seminte.de si am si primit coletul. Ii recomand cu caldura, pentru ca au fost foarte seriosi, au trimis coletul al timp, au trimis tot ce am cerut. Acum ramane de vazut cat de viabile sunt semintele si bulbii.
 

Claudiavis

Active Member
moaaaama, ce pofta mi-ati facut! am inceput sa salivez cind am vazut ce legume au astia....dar eu stau la bloc :(
 

iris

Active Member
Azi am primit coletul de la www.seminte.de Sunt foarte multumita, bulbii sunt calitatea I, mi-au onorat comanda in 5 zile.Preturile din punctul meu de vedere sunt bune comparativ cu calitatea.Sunt seriosi si onoreaza comanda la timp.Astept sa vad si viabilitatea semintelor,pana acum de la mine primesc calificativul FB.(foarte bine)
 

radu

Member
Cum ati procedat apropo de plata ? Ati trimus banii prin Pay Pall la adresa de mail specificata ?
Ca nu prea inteleg ce vrea sa zica : " Wenn Sie sich für Pay Pal - Zahlung entschieden haben, senden Sie die Kaufsumme bitte an unsere e mail - Adresse: sileu@t-online.de " !!!
Ma ajuta cineva, va rog ?
 

iris

Active Member
radu a spus:
Cum ati procedat apropo de plata ? Ati trimus banii prin Pay Pall la adresa de mail specificata ?
Ca nu prea inteleg ce vrea sa zica : " Wenn Sie sich für Pay Pal - Zahlung entschieden haben, senden Sie die Kaufsumme bitte an unsere e mail - Adresse: sileu@t-online.de " !!!
Ma ajuta cineva, va rog ?
Am platit ramburs la primirea coletului prin posta. :)
 

melu

Member
radu a spus:
Cum ati procedat apropo de plata ? Ati trimus banii prin Pay Pall la adresa de mail specificata ?
Ca nu prea inteleg ce vrea sa zica : " Wenn Sie sich für Pay Pal - Zahlung entschieden haben, senden Sie die Kaufsumme bitte an unsere e mail - Adresse: sileu@t-online.de " !!!
Ma ajuta cineva, va rog ?
Radu, iris a facut comanda la seminte.ro care este o firma romaneasca deci n-are treaba cu Pay Pall
 
Sus