Seminte plante alpine pentru stancarii

dumitza

Member
Doina se pare ca ai dreptate.......adio stancarie cu plante super...adio bani....adio....aperante :( :( :(
Era bine pentru ei sa isi pastreze clientii..asa nu cred ca au sanse....macar trimiteau altceva de consolare....dar...asta e ............................
 
D

dyayzh

Guest
Simona, daca ai vazut procesul verbal prin care posta romana declara ca asa a primit plicul din strainatate?? Caci asa se procedeaza.....
 

Simonikz

Member
dyayzh a spus:
Simona, daca ai vazut procesul verbal prin care posta romana declara ca asa a primit plicul din strainatate?? Caci asa se procedeaza.....
Posta romana a intocmit procesul verbal la receptia plicului in vama ......el s-a golit fie le ei fie la noi, pe drum !
As tinde sa cred ca la noi s-a desfacut ......diriginta postei mi-a spus ca arata ca un plic cu bani !
Cu cateva minute in urma , le-am mai trimis un mail......le-am spus ca este frumos sa-mi raspunda la mail-ul trimis anterior si doresc un simplu raspuns, da sau nu :x !
 

Simonikz

Member
Am primit raspuns : Good morning Mrs. Simona.

Excuse me a document written in Romanian, it is not clear whether the damage occurred in the Czech Republic. Czech Post is responsible for the shipment only in the Czech Republic. If the damage occurred outside the territory of the Czech Republic. It is responsible Romanian pošta.Prosím responsible for paying damages to the Romanian Post. Your order has been processed by us in order.

Best regards V. Piatek.

Deci, raspunsul este ca NU ! :( :( ........imi pare foarte rau !
Sunt destul de dezamagita !
 

ira

Member
:x :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :( Cred ca sunt foarte ghinionista!!!!!!Posta romana este de tot rahatul!!!! Am patit-o zilele acestea cu 3 colete!!!!!.Ba nu a ajuns la destinatie, ba numai un sfert din semintele trimise!!!!! Oare nu se poate face nimic, ????Pana cand isi vor face de cap cu , coletele oamenilor???!!!!!
 

dumitza

Member
Ce naspa.................... :( :( :( .SUnt chiar nesimtiti.....toti....
de parca ar conta daca e din vina romanilor sau a cehilor.....important era ca nu au mai ajuns....si daca erau cat de cat cu bun simt ne trimiteau macar ceva din ce acolo sa ne mai taie din suparare...pentru a ne pastra de clienti...sper sa le stea in gat cehilor banii si celorlalti semintele...... :( :( :(
 
Sus