Seminte de flori si Bulbi de flori - Calitate garantata

anca p

New Member
Pentru cei pasionati de flori si de natura, si pentru ca efortul lor da a-si imbogati gradina cu cele mai frumoase flori sa nu fie in zadar, aruncati o privire la acest site: http://www.amenajarigradinibucuresti.ro/ , magazin online unde puteti gasi bulbi de flori din Olanda si seminte de flori si legume, provenind de la producatori cu traditie in domeniu: Benary - Germania, Pan American Seed si Kieft-Pro-Seeds din SUA, Takii & Sahin - Olanda.
 

victoria222

Active Member
Felicitari pentru site si mult succes in afacerea Dvs. Am vrut sa va spun ca aveti o greseala la sectiunea "trandafiri englezesti" unde nici unul din trandafirii prezentati nu sunt englezesti. Toti s-ar incadra mai degraba la categoria Teahibrizi. Sper sa fi fost de ajutor :D
 

mg

Member
Si scoateti prostia aia cu " BUZZZZZZ " ca este stresanta si face ca omul sa inchida pagina instantaneu ....ca si mine .
Vreti sa faceti vinzare sau sa agasati potentialii cumparatori ???
 

anca p

New Member
Se lucra astazi la modulul de comanda, acum ar trebui sa fie ok si sa aiba toate judetele, daca nu puteti trimite comanda direct pe mail.
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
anca p a spus:
cornelia a spus:
Anca acu' astept sa puneti un link reciproc.
Cu mare drag, o sa dureze putin ca nu fac eu asta personal, in 2-3 zile o sa fie postat
Dumneavoastra ati stabilit numarul zilelor in care se va rezolva cu reciprocitatea! :(
anca p a spus:
La noi, promisiunea se respecta intotdeauna!
Dupa ce va rezolvati intai interesele? :rusine: :rusine: :rusine:
 

anca p

New Member
Mi se pare total incorect sa judecati fara sa fiti in cunostinta de cauza, tin legatura cu D-na Cornelia, si astept de la dansa sa imi trimita bannerul.
Pentru alte informatii cred ca ar trebui sa vorbiti cu D-na Cornelia, inainte sa atacati nejustificat pe cineva, oricine ar fi acela.
Weekend frumos
 
Sus