Sem Luca

fdana

Member
Fetele am fost la Sem Luca si avea foarte putine feluri de seminte din cele vrute de voi asa ca la primavara va mai iau ce nu am gasit acum
Luni pun coletele :D
 

mimish

Active Member
multumim frumos, Dana! no problem, nu le plantam acum! eu ma bucur si pentru cateva si gestul il apreciez la fel de mult! ;-)
 

mimish

Active Member
Buna! Dana, iti multumesc frumos! astazi am ridicat coletul de la posta! Ma bucur pentru semintele pe care mi le-ai luat! Raman datoare ;-)
 

mimish

Active Member
dana stie raspunsul! Pe noi ea ne-a ajutat! Eu parca aveam in listuta si zorele. Daca nu au venit, probabil nu erau in depozit! Speram la primavara!
 

Johana

Member
Dana nu are deocamdata calculator....e la reparat asa ca nu va poate raspunde, dar sigur va scrie de indata ce va putea!
 

fdana

Member
nu aveau prea multe seminte fetelor de aceea ce am luat a ost prea "putin"
nu mai tin minte dar cred ca aveau ceva zorele insa nu pitice
 

fdana

Member
da,deci am revenit
prea putine feluri de seminte in primavara vor fi mai multe si plante asa ca la primavara va pun la curent caci sigur voi avea drum acolo :wink:
 

claudya

Member
si eu am fost ieri.si nu aveau mai nimic.niste seminte de flori si putini bulbi de lalele simple,si trandafiri.mi-a spus ca prin 10-15 ianuarie aduce marfa.am sa mai merg si eu pe acolo si daca apare ceva.sun din trompeta :rofl:
 
Sus