Saxifraga

alfa

Active Member
Dar eu??? ce credeti, puteam sa fiu mai prejos? :rofl: Azi am fost la Kaufland. Si acum am si euuuuu :dans:
 

aleynad

Active Member
Moderator
rosie cred ca e si amea, a stat ploaia si imediat cum am ajuns acasa am si plantat-o :)
 

IZA

Active Member
Ce pret are plantuta asta prin magazine? Ca sa stiu cum imi fac lista pt expozitia din mai din Timisoara care va fii in functie de buget. Dar uitati voi la mine ca ma documenez din vreme...... :rofl:
 

lelia

Well-Known Member
Eu am vazut cu 17 ron ,tare mi-as fi dorit ,dar mi-a dat sotul peste mana :rofl: cu bani astia cica, imi cumpar doi trandafiri ........
Dar mie mi-a ramas gandul la ele .
 

Adina-Ioana

Well-Known Member
Moderator
Se găsesc şi la preţuri mai mici. Recent am luat frumuseţile astea: cu doar 5 lei bucata. S-au găsit la expoziţia arădeană Gardenia aduse de expozanţi maghiari, dar am luat şi de la serele Ar-Flora (Sînleani).
 

michaela

Active Member
rosie am luat si eu :D urmeaza alba si roz... cu prima ocazie cand intalnesc :) :rofl:

Foarte frumoase.... si atat de micute.... :visator:
 

happy

Well-Known Member
Nu sunt gelos pe sotie cat sunt pe cei din orasele mari care mai au si targuri din cand in cand! :cry:
 

victoria222

Active Member
eu nu am niciuna :cry: dar cred ca o sa fac turul pietelor, trebuie sa gasesc ceva :D sunt foarte frumoase Adina, sa-ti creasca mari si harnice!
 

IZA

Active Member
lelia a spus:
Eu am vazut cu 17 ron ,tare mi-as fi dorit ,dar mi-a dat sotul peste mana :rofl: cu bani astia cica, imi cumpar doi trandafiri ........
Dar mie mi-a ramas gandul la ele .
:rofl: :rofl: Bine ca ti-a zis ca poti sa-ti iei trandafiri ! Al meu zice ca le erbicideaza ca sa nu-mi mai ocupe atata timp. :rofl: Adevarul e ca e superba si banuiesc eu ca o sa gasesc la expo si una mai mica la pret bun.
Multumesc fetelor!
Ungurii mai lasa la pret sa stiti . Anul trecut mi-am luat o levantica de toata frumusetea la 4 lei. Si s-a facut mare si frumoasa .
 
Sus