Rosafruct - furnizor de trandafiri

anasstasia

Active Member
Ar mai trebui 6 trandafiri comandati ca sa indeplinim conditia minima si nu avem cost pentru transport.Sa-mi spui daca te hotarasti, ca sa si comandam relativ repede, ca nu stiu ce le-a mai ramas pe stoc...Daca mai este si altcineva din Bucuresti interesat sa dea un semn.
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Bun!Sunt eu din Aiud(numai acum am vazut ca ai intrebat).Problema e ca nu corespunde realitatea cu ce scrie pe site.Pot confirma si alte fete asta,atunci cand mergi la ei,nu mai au trandafirii care apar pe site.Oricum nu pot lua acum decat prin primavara,cred.Tu daca vrei,incearca sa le scrii sau sa-i suni si vezi ce au.Sau daca pot pregati trandafirii si sa-ti spuna cand sa merg eu dupa ei.Ma duc cu placere,numai sa stiu cand.
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
are Iudith dreptate ,eu am fost acolo la inceputul lui noiembrie si multe de pe site nu mai erau ,desi pe site scria ca este .
 

anasstasia

Active Member
Iudit, iti multumesc din suflet. Esti ca intotdeauna, de mare ajutor! Voi lua legatura cu ei si vad ce rezolv. De acum iti voi trimite mesaje private pentru a nu incarca topicul.
 

doina2009

Member
anasstasia a spus:
Ar mai trebui 6 trandafiri comandati ca sa indeplinim conditia minima si nu avem cost pentru transport.Sa-mi spui daca te hotarasti, ca sa si comandam relativ repede, ca nu stiu ce le-a mai ramas pe stoc...Daca mai este si altcineva din Bucuresti interesat sa dea un semn.

EU as vrea:
New Down;
Doamna în mov;
Caprice de Méilland;
Leonardo da Vinci;
 

doina2009

Member
doina2009 a spus:
anasstasia a spus:
Ar mai trebui 6 trandafiri comandati ca sa indeplinim conditia minima si nu avem cost pentru transport.Sa-mi spui daca te hotarasti, ca sa si comandam relativ repede, ca nu stiu ce le-a mai ramas pe stoc...Daca mai este si altcineva din Bucuresti interesat sa dea un semn.

EU as vrea:
New Down;
Doamna în mov;
Caprice de Méilland;
Leonardo da Vinci;
si:
si:
Augusta Louisa
Gräfin von Hardenberg.
Sunt deja sase.....te rog i-a legatura cu ei, apoi ne auzim pe privat.
Multumesc mult.
 

anette_b

Member
daa mai e nevoie de inca cineva pt minimum de comanda , ma inscriu si eu cu eden eose , 2 bucati. daca il au...
 

bebe Iris

Active Member
Daca nu incurc si se va putea, mi-ar surade si mie 2 bucati...nu stiu in ce stadiu sunteti cu comanda :oops:
Leonardo da Vinci
Schneewittchen
 

Rose

Active Member
Pot sa comand si eu Akito si Remy Martin? Nu e nicio suparare daca nu se poate...
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Schneewittchen
iti dau eu lastari citi vrei Bebita...dar unde Doamne iarta-ma ii mai pui frate? :eek:
 
Sus