Reactii la colectii

shalymar

Member
Pana acum nu te-am laudat si eu , asa ca la cat mai multe si cand se mareste oferta de frunze anuntama si pe mine sunt amatoare mare de achizitii ieftine :)
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Pai, shalymar tot ce vand e ieftin. Exceptie poate fac plantele mari inflorite. Dar stii ce inseamna sa cresti o planta 2 ani pana s-o vezi cu flori si apoi s-o vinzi. De obicei motivul este lipsa de spatiu.
 

shalymar

Member
Da stiu eu le-am daruit pe cele mai multe din lipsa de spatiu. Dar eu ziceam de frunze ca sa le cresc si eu 2 anu ca tine :wink:
 
A

Anonymous

Guest
album

Ai o colectie desavarsita!Sa-ti traiasca florile si sa bucuri de ele;la cat mai multe si mai frumoase!
 

Sash

Active Member
Foarte frumoase si... nu mai cauta calutul la dinti!! Pupa mosul ca s-a gandit la tine si ti-a adus asa frumuseti !
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Pei, calutul asta trebuia sa-si perieze bine-bine dintii inainte sa dea... ochii cu mine. :tavalit: :tavalit: (pana la urma de la ochi i se trage, ca n-a vazut ce era alaturi de violete... )
 

angela draganoiu

Active Member
Doamne sint atit de gingase incit nu poti sa spui nimic. o albastrica de asta am si eu si e tare harnicuta. de acord cu fetele Mosu' trebuie pupat cu foc.
 
Sus