Ravel

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
nesimtiti :eek: lasa ca am scris un comentariu ....ma rog probabil va fi sters mai devreme sau mai tarziu ....
 

dancoman

Member
sannamaria a spus:
nesimtiti :eek: lasa ca am scris un comentariu ....ma rog probabil va fi sters mai devreme sau mai tarziu ....
....le-ai scris lor pe site???...eu prefer sa nu o fac caci am de gand sa fac o comanda la ei si cine stie (apoi) cu ce ma trezesc!!:)
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
da ,se pot lasa comentarii ...si am lasat :rofl:


pai tu daca vrei sa comanzi de la ei poarta-te frumos ,cere si tu o reducere ceva daca tot folosesc si poza ta ..adica a trandafirului :rofl:
 

dancoman

Member
sannamaria a spus:
da ,se pot lasa comentarii ...si am lasat :rofl:


pai tu daca vrei sa comanzi de la ei poarta-te frumos ,cere si tu o reducere ceva daca tot folosesc si poza ta ..adica a trandafirului :rofl:
....nu-mi place sa ma ,,milogesc,, si ai dreptate....ori trandafir-ori eu tot una-i.....asa sunt eu ,frumusel si...modest!!! :rofl:
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
asa asa :rofl:

in alta ordine de idei ,e foarte urat cea ce fac ,probabil daca m-ar fi intrebat nu as fi spus nu la poza ! plus de asta sunt multe informatii aiurea pe situl lor :( in loc sa informeze oamenii corect ...scriu abureli .... :eek: la trandafiri de parc scrie in paranteza pitici :eek: auzi colo ....
 

Rose

Active Member
Nu mi-a venit sa cred! Se pare ca au facut un obicei din a-si insusi pozele voastre!
 

R@MONA

Active Member
Pana la urma, e totusi laudabila intentia:cred ca au vrut sa puna poze cu trandafirii adevarati, adica ceea ce vand sa corespunda pozei, de aceea au ales sa le insuseasca.Putea cere totusi voie. :rofl:
 

elipopa

Active Member
si de la mine au luat poza de la foc de tabara! le-am scris mail, degeaba!! nu s-au catadicsit sa raspunda! nesimtiti!
 

dancoman

Member
R@MONA a spus:
Pana la urma, e totusi laudabila intentia:cred ca au vrut sa puna poze cu trandafirii adevarati, adica ceea ce vand sa corespunda pozei, de aceea au ales sa le insuseasca.Putea cere totusi voie. :rofl:
.............da,dar ce nu stiu ei este ca pozele mele de la Grand Gala nu il reprezinta pe Grand Gala,eu mi-am dat seama de mai mult timp,dar din comoditate(adicate-lea ,,lene,,) :mrgreen: am omis sa schimb denumirea!!! :rofl: :rofl: :rofl:
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
acum m-am uitat si au schimbat poza mea ...si bineinteles au sters mesajul postat de mine :rofl:

si nu mai scrie ca e parfumat :)
 

dancoman

Member
elipopa a spus:
Nu mai face pe modestul!!
poti sa-ti maresti colectia prin schimburi cu forumistii, de spatiu te descurci matale :) :)
referitor la Ravel, eu sunt tare multumita de el, s-ar putea sa nu fie Ravel, avand in vedere ca voi ziceti ca nu trebuie sa fie parfumat :?
Mie imi place de mor si abia astept sa vina vara sa vad in al doilea an in gradina mea cum se comporta!
..........Cred ca al tau este Maria Callas
 

elipopa

Active Member
se poate! pe helpmefind in unele poze este exact ca al meu, si la caracteristici ar corespunde!!
 

dancoman

Member
Sus