Pregatiri pentru 1 Martie?

lelia

Well-Known Member
Daca nu au merita ,crezi ca am indrazni :?
Oricum am fost acuzate ca suntem niste laudaroase si foarte lingusitoare :rofl:
Ai idei minunate din care ne inspiram si noi :oops:
 

aleynad

Active Member
Moderator
Un martisor mai putin obisnuit :)




L-am realizat pentru cea mai buna prietena a mea si mama ei :)
Voi ce parere aveti?
 

ruxitzika

Well-Known Member
Moderator
alfa a spus:
Am zis ca voi incerca ceva de Sf. Valentin drept urmare in ultimele saptamani mi-am spart capul cu ce as putea face,,, avand in vedere ca odata cu venirea primaverii, cam trece perioada florilor uscate. Parerea mea. Si totusi eu vroiam sa fac un aranjament care sa tina, macar pana dupa 8 martie :rofl: .
Pana azi nu am avut dispozitie,am fost doar in pragatiri, sa zic asa. Dar azi mi-a venit cheful si iata ce a iesit:
superb! am ramas fara cuvinte!
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
F frumos, aleynad! Fetelor, voi ma imbolnaviti! Vreau sa sufar continuu de aceasta boala, sa vad tot timpul realizarile voastre ..... :clap: :clap: :clap: :hug: :hug: :hug: :visator: :visator: :visator:
 

Narcy

Member
Aleynad,mi-au placut tare mult martisoarele tale,mai ales tablourile.Ai talent! :D Felicitari!
 

Narcy

Member
Sunt aproape gata si martisoarele mele.Majoritatea le-am facut,cu ce-am gasit prin casa,nu stiu sigur daca va vor place deoarece unele sunt si din floricele artificiale,combinate cu pietricele,fluturasi,etc.Promit poze. :oops:
 

aleynad

Active Member
Moderator
hai, Narcy, asteptam pozici :)


pana una alta va arat ce am mai mesterit pentru maine, intrucat m-am pomenit cu o comanda ... pana la urma a trebuit sa fac 13 martisoare :eek:

aici sunt o parte din ele


si aici 7 dintre ele :)
 

Narcy

Member
O frumusete!!!Am o intrebare:acele plantute uscate nu se scutura sau le-ai dat cu ceva fixator? :oops:
 

aleynad

Active Member
Moderator
teoretic nu se scutura, doar daca vrei cu adevarat sa le scuturi :)
eu de obicei aleg plante rezistente dupa uscare, insa la final pentru orice eventualitate le dau cu lac fixativ, pentru ca sa-si pastreze culoarea :D
 

Narcy

Member
:)

Cu intarziere.nu prea am mai avut timp sa intru pe forum. astea sunt o parte din martisoare.. :D




 
Sus