Pregatiri pentru 1 Martie?

Narcy

Member
La multi ani tuturor!Va pregatiti pt.a face ceva aranjamente,martisoare,pt.1Martie,fetelor?Ce zici Sorina ne dai si noua cateva idei? :oops: :visator:
 

Mnina

Well-Known Member
Moderator
Cred ca deja au inceput lucrul la martisoare,eu le astept nerabdatoare :D
 

alfa

Active Member
Oho, 1 Martie? Eu ma gandeam pana una alta la ceva aranjamente romantice de Sf. Valentin :oops:
 

alfa

Active Member
Am zis ca voi incerca ceva de Sf. Valentin drept urmare in ultimele saptamani mi-am spart capul cu ce as putea face,,, avand in vedere ca odata cu venirea primaverii, cam trece perioada florilor uscate. Parerea mea. Si totusi eu vroiam sa fac un aranjament care sa tina, macar pana dupa 8 martie :rofl: .
Pana azi nu am avut dispozitie,am fost doar in pragatiri, sa zic asa. Dar azi mi-a venit cheful si iata ce a iesit:
 

Mnina

Well-Known Member
Moderator
Imi place ce a iesit,iar ideea de a pastra florile de orhidici trebuie retinuta.Felicitari!
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Ce frumos, Alfa! :D Da' de unde va adunati talentul asta, mai dragelor? :D Sunteti inepuizabile!
 

alfa

Active Member
Ma bucur ca va place :D. Si mie imi place, singurul lucru, as fi preferat sa fie muschiul acela movuliu in loc de albastru, dar nu am gasit. Am incercat sa-l spal, sa-l tin la cald, in speranta ca se degradeaza vopseaua, dar nu am reusit :D :(
 

alfa

Active Member
Si mai am unul bun de pus pe clanta de la usa dormitorului ( inainte ca sotul sa vina la culcare :rofl: :oops: )
 

lelia

Well-Known Member
Ce frumos !!!
Cred ca ar merge si pus pe ,perna ,inconjurat cu petale de trandafiri :oops:
Alfa esti plina de idei ,felicitari!!! si mai vrem ...... :D
 

Mnina

Well-Known Member
Moderator
Esti o romantica incurabila,nici nu vreau sa ma gandesc ce se intampla cand se inchide usa :wink:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Doamne cit stil ai Kinga draga........bun gust si eleganta la maxim.Foarte frumos!!!
 

irinabv

Active Member
Moderator
Gabiuta a spus:
Doamne cit stil ai Kinga draga........bun gust si eleganta la maxim.Foarte frumos!!!
Doar ati vazut-o si pe viu ce draguta si eleganta este :D Bravo Kinga pt. tot ceea ce faci. :rose:
 
Sus