Pregatiri pentru 1 Martie?

elipopa

Active Member
eu deja ma gandesc pentru sf valentin, mai e putin de tot! voi face ceva aranjamente si un meniu deosebit, am ceva idei , dar mai caut!
 

elipopa

Active Member
ia uitati ce aranjament am realizat eu pentru ziua indragostitilor!
am cumparat flori mai ieftinute, dar care sa reziste mai multe zile, ca de, bugetul a intrat rau de tot la apa, dar era pacat sa nu ,,marchez momentul,,!!

 

elipopa

Active Member
multumesc frumos, esti o draguta!
am vazut aici pe forum, mi-a placut tare mult ce-ati facut voi si am zis sa incerc si eu!
aceasta e a doua incercare, prima a fost cu aranjamentele de Craciun si sigur voi mai face!
 

elipopa

Active Member
multumesc , Daniela esti o draguta! oricum nu se compara cu ce faceti voi, eu sunt la inceput, inca ,,studiez"!
:hug: :*
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
In calitate de super-mega-incepatoare ...dar dornica sa invat, m-am straduit sa fac un aranjament. Criticile sunt nu numai binevenite, dar m-ar ajuta nespus sa invat cum sa ma decurc mai bine la acest capitol asa ca va rog sa nu va sfiiti sa criticati :D :
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Este super-mega dragut asa ca nu pari prea super-mega incepatoare :D La cit mai multe Gradinareaso :D
 

aleynad

Active Member
Moderator
desi nu stiu daca se incadreaza neaparat in acest topic, vreau sa va arat ce martisoare am facut anul acesta :D
Ideea cu nuca a fost a sotului meu! :wink:
 

anasstasia

Active Member
gradinar1 a spus:
In calitate de super-mega-incepatoare ...dar dornica sa invat, m-am straduit sa fac un aranjament. Criticile sunt nu numai binevenite, dar m-ar ajuta nespus sa invat cum sa ma decurc mai bine la acest capitol asa ca va rog sa nu va sfiiti sa criticati :D :
Foarte frumos! Eu cred ca te alinti cind spui ca esti incepatoare. :D
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Foarte frumos! Eu cred ca te alinti cind spui ca esti incepatoare. :D[/quote]

Va multumesc tuturor si sincer, e primul meu aranjament!
E drept ca in ultima vreme am "rupt" internetul in doua in cautare de idei pentru ca ma bate gandul sa invat cat mai mult la capitolul aranjamente florale :D
 

elipopa

Active Member
aranjament pe care l-am facut astazi, de Dragobete cu o zambila pe care am primit-o aseara de la sotul meu!
de fapt am primit doua, dar nu am aranjat-o decat pe una dintre ele! cred ca atunci cand o sa creasca si o sa infloreasca zambila va arata mai bine!

 
Sus