Planteo - bulbi de flori Olanda

Asa arata tuberculii de dalii Kennemerland! Fotografiati ieri, 13 mai!
Pret redus astazi la doar 3,7 lei / buc!
Stoc limitat! Se planteaza in aceasta perioada! Infloresc toata vara!
Livram rapid prin Posta sau curier!
Preluam comenzi direct pe site (www.planteo.ro), telefonic (0721.416.083 sau 0765.292.636) sau prin mesaj privat!
Va stam la dispozitie pentru detalii! Va asteptam! Va multumimbulbi-dalii-kennemerland-tuberculi2.JPG
bulbi-dalii-kennemerland-4-500x500.jpg
 
Ultima editare:
Pentru toate comenzile efectuate astazi si luni (15 - 16 mai) oferim CADOU seminte de arborele printesei (Paulownia) care se pot planta acum!
Livram rapid prin Posta la un tarif incepand cu 10 lei sau prin curier!
Preluam comenzi direct pe site (www.planteo.ro), telefonic (0721.416.083 sau 0765.292.636) sau prin mesaj privat!
Va stam la dispozitie pentru detalii! Va asteptam! Va multumim!
 
Comanda bulbi in aceasta seara de marti, 17 mai, in intervalul orar 21 - 23:59 si primesti garantat CADOU, vezi detaliile:
- pentru comenzile cu valori cuprinse intr 40 si 89 lei: seminte de arborele printesei (Paulownia);
- pentru comenzile cu valori cuprinse intre 90 si 149 lei: un bulb de crin Night Flyer + seminte de arborele printesei;
- pentru comenzile mai mari de 150 lei: un bulb de orhidee striata alba (in valoare de 18 lei) + seminte de arborele printesei;
Livram rapid prin Posta la un tarif incepand cu 10 lei sau prin curier!
Preluam comenzi direct pe site (http://www.planteo.ro/bulbi-flori-primavara), telefonic (0721.416.083 sau 0765.292.636) sau prin mesaj privat!
Va stam la dispozitie pentru detalii! Va asteptam! Va multumim!paulownia.jpg bletilla_striata_alba_3.jpg crin-night-flyer-0.jpg
 
Ultima editare:
Comandă bulbi de flori de astăzi până luni 30 mai (inclusiv) si primeşti garantat 2 CADOURI!
CADOUL 1: seminte de arborele printesei (paulownia).
CADOUL 2: bulbi surpriza!
In plus, daca valoarea bulbilor comandati depaseste 149 de lei, primesti un al treilea cadou, constand intr-un bulb de orhidee alba (bletilla) in valoare de 18 lei!
Comercializam la preturi reduse bulbi de cale, crini, dalii, gladiole si altele! Bulbii mari si sanatosi, depozitati la rece!
Va asteptam! Va multumim! http://www.planteo.ro/bulbi-flori-primavara?limit=75
a-2cadouri.jpg a-2cadouri.jpg a-2cadouri.jpg a-2cadouri.jpg a-2cadouri.jpg a-2cadouri.jpg
 
Am prelungit din nou oferta de mai sus pana vineri 3 iunie inclusiv!
Va asteptam! Va multumim!
Primeşti garantat 2 CADOURI!
CADOUL 1: seminte de arborele printesei (paulownia).
CADOUL 2: bulbi surpriza!
In plus, daca valoarea bulbilor comandati depaseste 149 de lei, primesti un al treilea cadou, constand intr-un bulb de orhidee alba (bletilla) in valoare de 18 lei!
Comercializam la preturi reduse bulbi de cale, crini, dalii, gladiole si altele! Bulbii mari si sanatosi, depozitati la rece!
Va asteptam! Va multumim! http://www.planteo.ro/bulbi-flori-primavara?limit=75
a-cutie-cadou.png a-cutie-cadou.png a-cutie-cadou.png a-cutie-cadou.png a-cutie-cadou.png a-cutie-cadou.png a-cutie-cadou.png
 
Ultima editare:
La fiecare comanda primita pana joi, 9 iunie oferim bulbi cadou!
In plus, daca valoarea bulbilor comandati depaseste 149 de lei, primesti in plus un bulb de orhidee alba (bletilla) in valoare de 18 lei!
Comercializam la preturi reduse bulbi de cale, crini, dalii, gladiole si altele! Bulbii mari si sanatosi, depozitati la rece!
 

belisima

Well-Known Member
vreau sa va multumesc pentru bulbii de cale si dalii cumparate in primavara , deja am 2 flori de cala si o dalie inflorita, desi eram sceptica la marimea bulbilor... se pare ca marimea nu e cea mai importanta:giggle: . din 9 dalii, una nu mi-a iesit nu stiu ce ce , nu am mai gasit -o in pamant, sper sa le pot trece iarna bulbii, nu am reusit niciodata cu cele olandeze...
 
vreau sa va multumesc pentru bulbii de cale si dalii cumparate in primavara , deja am 2 flori de cala si o dalie inflorita, desi eram sceptica la marimea bulbilor... se pare ca marimea nu e cea mai importanta:giggle: . din 9 dalii, una nu mi-a iesit nu stiu ce ce , nu am mai gasit -o in pamant, sper sa le pot trece iarna bulbii, nu am reusit niciodata cu cele olandeze...
Va multumim si noi pentru comanda! Trebuie sa reusiti sa treceti peste iarna cu daliile. Le depozitati in nisip in beci sau alte spatii racoroase, ferite de inghet?
 
www.planteo.ro/bulbi-flori-primavara
Bulbi mari de cale la preturi reduse, incepand cu 2,99 lei si pana la 4,9 lei!
Se pot planta si acum in gradina sau ghivece si infloresc in august!
Livram rapid prin Posta sau curier la un tarif incepand cu 10 lei!
Oferim si bulbi surpriza CADOU la comanda!
Va stau la dispozitie pentru detalii!
Tel: 0721.416.083 si 0765.292.636
aaaaaa231.jpg
 
Ultima editare:

LadyBug

Well-Known Member
Am plantat 14 rizomi din cei primiti si sunt in stare buna, au muguri in afara de vreo 2 dalii si vreo 2 calla, dar cred ca le dau si lor mai tarziu, au fost la super-pret si arata foarte bine, cred ca le voi vedea si inflorite in 2 luni :)
 

LadyBug

Well-Known Member
Cand aveti preturile pentru lalele, as vrea sa fac de acum o precomanda, banuiesc ca se livreaza incepand cu septembrie?
 
Stimati clienti, am inceput sa preluam comenzi pt bulbii care se planteaza toamna.
Am adaugat noutati, plante speciale care sa ne incante!
Livrarea va avea loc in ordinea primirii comenzilor, din septembrie.
La unele produse stocul se poate epuiza rapid, va recomandam sa comandati cat mai repede!
Va asteptam! Va multumim!
http://www.planteo.ro/bulbi-flori-toamna
 

bradut

Well-Known Member
Unii bulbi sunt disponibili din 25 septembrie si nu se pot pune in cos. Nu s-ar putea face rezervari de pe acum?
 
Unii bulbi sunt disponibili din 25 septembrie si nu se pot pune in cos. Nu s-ar putea face rezervari de pe acum?
Avem informatii recente de la producatori ca ii vom primi mai repede de 25 septembrie.
Ideea este ca daca se fac rezervari de pe acum la cei in dreptul carora scrie "din 25 septembrie" si se adauga si alte produse in cos, tinem comenzile blocate pana in acea perioada. Daca doriti sa comandati doar crini din acea categorie, putem sa vi-i rezervam de pe acum trebuie doar sa ne informati in acest sens.

Va multumim!
 

bradut

Well-Known Member
Da, as dori crini din acea categorie. Am sa va trimit mesaj cu dorintele mele, din contul meu, de pe site. Multumesc!
 
Sus