Planteo - bulbi de flori Olanda

LadyBug

Well-Known Member
Am scris pe site mesaj acum cateva zile, ca voiam niste crini&altele, dar nu am primit raspuns.
Oare crinii mai merg, sau e prea tarziu pt ei?
 
Am scris pe site mesaj acum cateva zile, ca voiam niste crini&altele, dar nu am primit raspuns.
Oare crinii mai merg, sau e prea tarziu pt ei?
Unde ati scris mesaj, pe planteo.ro? Am primit multe alte mesaje, dar pe al dumneavoastra nu l-am primit, poate ca nu ati finalizat mesajul.
Merg plantati si acum fara probleme crinii. Au fost depozitati in spatii racoros. Daca va este mai usor, putem comunica si prin telefon, 0765.292.636 sau 0721.416.083.
 

anette_b

Member
intru azi aici sa imi cer scuze public pt ca nu am reusit sa ajung la posta in timp util si coletul a fost trimis inapoi. daca imi acceptati scuzele , as dori totusi sa il cumpar achitand si costul returului. daca puteti ar fi mai usor sa ne intalnim , parca erati din bucuresti (daca nu confund , cred ca am luat de la dvs niste liatris cu cativa ani in urma , cred ca ne-am intalnit la metrou , statia Pacii ?! ).
multumesc !
 
intru azi aici sa imi cer scuze public pt ca nu am reusit sa ajung la posta in timp util si coletul a fost trimis inapoi. daca imi acceptati scuzele , as dori totusi sa il cumpar achitand si costul returului. daca puteti ar fi mai usor sa ne intalnim , parca erati din bucuresti (daca nu confund , cred ca am luat de la dvs niste liatris cu cativa ani in urma , cred ca ne-am intalnit la metrou , statia Pacii ?! ).
multumesc !
Am locuit o perioada in Bucuresti, dar de vreo 2 ani m-am intors in Campina.
In aceasta situatie, pentru costuri mai mici de transport va rugam sa achitati in cont. Veti primi un mesaj privat cu toate informatiile necesare.
 
Reduceri finale bulbi de flori! De mentionat faptul ca toti bulbii sunt mari, arata foarte bine si vor inflori anul acesta! Cateva dintre reduceri:
- Bulbi foarte, foarte MARI de gladiole My love, circumferinta 12/14 cm, pret 0,59 lei / bulb;
- gladiole Zizanie, circumf. 10/12, pret 0,75 lei / bulb;
- gladiole Frizzled coral lace, circumf. 10/12, pret 0,75 lei / bulb;
- gladiole Greenstar, circumf. 12/14, pret 0,59 lei / bulb;
- gladiole Velvet Eyes, 10/12, pret 0,59 lei;
- gladiole Nova lux, bulbi URIASI, circumf. 14/+, 0,59 lei;
- gladiole Dared, 10/12, 0,65 lei.


 
Taxa livrare prin Posta incepand cu 2,4 lei (pt un colet de pana intr-un Kg)este in continuare valabila in situatia in care se achita in cont bancar. La fiecare kilogram suplimentar se adauga 1,2 lei.
Taxa livrare prin Urgent curier incepand cu 13 lei (daca se achita in cont).
 
Sus