Planteo - bulbi de flori Olanda

Va salut cu drag si va invit sa vizitati un mic magazin online unde gasiti bulbi de cea mai buna caliate, import direct Olanda. Nu ezitati sa-mi adresati orice intrebare in cazul in care aveti vreo nelamurie. Orice sugestie este binevenita.

http://www.planteo.ro

Foarte important este ca majoritatea bulbilor sunt mai mari decat ce se gaseste la noi in comert.
1. Bulbi de lalele cu circumferinta 12/+ (simple, duble, timpurii, tarzii, papagal, greigii, fosteriana, botanice)
2.Bulbi narcise cu circumf. 12/+, 12/14, 14/16, 15/17, 16/18. (timpurii, tarzii, cu cupa mare / mica, butterfly, split corona, pitice, duble
3. Bulbi amaryllis (hippeastrum) cu circumf. de 32/34 cm, 30/32, 28/30. (soiuri deosebite,simple, duble, exotice).
4. Bulbi de zambile simple sau duble.
5. Bulbi de ghiocei de vara uriasi (aestivum ajunge la o inaltime de pana la 50 -60 cm cu o circumf. a bulbuli de 10/+ iar Gravete giant pana la 80-90 cm, avand circum de 14/+ cam cat o zambila)
6.Allium cu flori mari sau cu flori mici, diferite varietati.
7. Fritillaria.
8. Eremurus (cu o inaltime de peste 2 metri)
9. Iris pitic, iris bucharica.
10.Alti bulbi precum muscari special, hyacinthoides, etc.

Datorita obstacolelor birocratice vom livra coletele incepand cu data de 5 oct. Bulbii se pot planta chiar si in decembrie, in functie de vreme, deci nu vor fi probleme din acest punct de vedere.

Va asteptam cu drag!
 
Ultima editare:

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
preturile apar afisate in dolari - se doar o greseala de setare si sunt de fapt RON? nu le poti schimba valuta?
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Eu ma uit acum la ghiocei aestivus unde vad la pret 0.87$ - la voi cat e pretul asta??
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Taree!! Eu folosesc Explorer (nu am voie sa instalez altceva), si voi la fel??? sa fie din cauza browserului?
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Nu, si in IE moneda e tot in lei. Probabil ai vreo alta setare de limba pe undeva.
 
nick1971 a spus:
Alexandru, am facut o comanda, dar nu se finalizeaza :gandit:
Ce probleme ati intampinat ? A aprut vreo eroare ? Ati bifat la sfarsit ca sunteti de acord cu termenii si conditiile ? Am simulat o comanda si totul este in regula.
 
gradinar1 a spus:
preturile apar afisate in dolari - se doar o greseala de setare si sunt de fapt RON? nu le poti schimba valuta?
Nu am mai intampinat aceasta problema. Solutia ar fi urmatoarea:

Incercati sa goliti fisierele temporare din Internet Explorer. Intrati in Internet Explorer, dati click pe Tools, apoi Internet Options. Apoi in gasiti Browsing history. Dati cilci pe "Delete..." Selectati "Temporary Internet Files" si dati delete.

Apoi trebuie sa functioneze.

Va rog sa-mi spuneti daca s-a rezolvat problema.
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
S-a rezolvat dupa ce am sters tot history-ul :D numai ca vreau si o explicatie, cum ti-ai dat seama ca asta e solutia??
 
gradinar1 a spus:
S-a rezolvat dupa ce am sters tot history-ul :D numai ca vreau si o explicatie, cum ti-ai dat seama ca asta e solutia??
M-am gandit ca poate ati accesat situl cand era inca in lucru si atunci aparea moneda $. Unele caracteristici sunt tinute minte de catre browserele de internet, probabil pt a incarca mai repede pagina cand o veti accesa ulterior.
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Se pare ca eu ti-am facut ceva probleme...intr-adevar, am mai intrat pe site exact atunci cand ne-ai anuntat ca lansezi magazinul virtual.
Si, apropo, a iesit foarte bine :D , multa bafta!!
 
Sus