Plant-shop.ro 2012

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
:rofl: Pai cine mi-a spus unde sa-l gasesc?
L-am plantat alternand culorile si arata atat de frumos! Azi noapte a plouat, e numai bine pentru plantute. ;-)
 

nick1971

Active Member
Caramell a spus:
:rofl: Pai cine mi-a spus unde sa-l gasesc?
L-am plantat alternand culorile si arata atat de frumos! Azi noapte a plouat, e numai bine pentru plantute. ;-)
:rofl: sa se intinda... pana la Ploiesti :)
 

diana999

Active Member
Am comandat si eu anul trecut 2 lavande. Au fost mititele dar ieftine. Au crescut si acum au boboci.
Abia astept sa infloreasca :D
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
nick1971 a spus:
Caramell a spus:
:rofl: Pai cine mi-a spus unde sa-l gasesc?
L-am plantat alternand culorile si arata atat de frumos! Azi noapte a plouat, e numai bine pentru plantute. ;-)
:rofl: sa se intinda... pana la Ploiesti :)
Nick, da-mi si mie, te rog, adresa de email a dl. Levvi pe MP te rog. Eventual si tel...ca vreau sa iau si eu cateva chestii
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Comanda cineva de la Levi ceva acum curind sau are de gind sa comande (Buc sau imprejurimi :wink: ) pentru a comanda si eu vreo doua chestiute???Multu.... :D
 

fcaty

New Member
Am primit si eu fucsiile. Au ajuns foarte bune. O intrebare intrebatoare. Daca vreau sa le plantez in jardiniera comandata, cea de 60 cm, cam cate imi recomandati sa pun. MUltumesc. Anul viitor voi comanda mai devreme sa le prind si pe cele de culoare albasta. Spor la afaceri
 

Ela13

New Member
Membru nou, validat, Help la cumparaturi

Buna, sunt "beginner"-ita si in cultivarea florilor... si in forum... dar vreau sa invat :D
In primul rand va felicit pentru seriozitatea si implicarea de care dati cu toate/toti dovadă in pasiunea pt flori :clap:
Citesc de cateva luni de zile diverse topic-uri aici si nu ma mai satur ... de informatii, sfaturi si imagini de vis
Pt a trece si eu la 'fapta' as vrea sa comand niste flori de pe site-ul
http://plant-shop.ro/
si nu stiu daca cineva din Timisoara a mai comandat atat de tarziu, spre sfarsitul lui mai, si daca florile au "obosit" pe drum, avand in vedere ca vremea se incalzeste... si ar avea ceva distanta de parcurs :?
 

nick1971

Active Member
mai bine vorbesti cu Levi, e foarte serios si-ti va spune daca rezista sau nu drumului pana la Timisoara :wink:
 

geodezia

Well-Known Member
Bun venit Ela si te asteptam sa te molipsim de febrele noastre ,ale gradinaritului ale roselor ale crinilor ,bujorilre cumparaturilor si asteptarilor .spor
 

fdana

Member
Re: Membru nou, validat, Help la cumparaturi

Ela13 a spus:
Buna, sunt "beginner"-ita si in cultivarea florilor... si in forum... dar vreau sa invat :D
In primul rand va felicit pentru seriozitatea si implicarea de care dati cu toate/toti dovadã in pasiunea pt flori :clap:
Citesc de cateva luni de zile diverse topic-uri aici si nu ma mai satur ... de informatii, sfaturi si imagini de vis
Pt a trece si eu la 'fapta' as vrea sa comand niste flori de pe site-ul
http://plant-shop.ro/
si nu stiu daca cineva din Timisoara a mai comandat atat de tarziu, spre sfarsitul lui mai, si daca florile au "obosit" pe drum, avand in vedere ca vremea se incalzeste... si ar avea ceva distanta de parcurs :?
Ela ti-am trimis euun mesaj privat.
 

anette_b

Member
Gabiuta a spus:
Comanda cineva de la Levi ceva acum curind sau are de gind sa comande (Buc sau imprejurimi :wink: ) pentru a comanda si eu vreo doua chestiute???Multu.... :D
eu trebuie sa comand. dar sunt in concediu saptamana viitoare deci abia peste 2 saptamani pot pt ca florile sunt de gradina (pt gradina de la servici le comand) si acasa nu rezista.
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Ok.E bine .Sunt plante care pot fi plantate si acum.Vorbesc cu Dl Levi si ii spun.Merci mult.Noi vb la telefon.
 
Sus