Plant-shop.ro 2012

claude

Well-Known Member
Moderator
Sunt convinsa ca infloresc deja in acest an, eu am luat anul trecut cele albe, ciufulite si au inflorit! Adica, ma rog, au incercat, ca le-a terminat canicula
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Confirmarea automata se trimite mereu. Dar intra in cont si verica situatia comenzilor tale din magazin si te lamuresti daca s-a inregistrat sau nu comanda.
http://www.plant-shop.ro/history.php (trebuie sa fii mai intai logata in contul tau de pe Plant-shop si apoi acceseaza linkul)
 

geodezia

Well-Known Member
Draga Bebe iris da-i un telefon d-lui Levy si stabileste cind ti le trimite ..eu l-am rugat livrare dupa data de 7 aprilie .. e un domn cumsecate si foarte de treaba .am avut lupini in comanda si digitalis si mi-a spus ca mai trebuie asteptat pina trece frigul sa nu fie afectate florile asa ca da-i un telefon ...
mai ales daca ai fucsii sau lupin sau plante micute de gradina
 

bebe Iris

Active Member
Multumesc Geo!Intotdeauna m-a sunat inainte de livrare, asa ca mai astept pana luni-marti, poate-mi scrie e-mail
 

gabrielais

Active Member
bebe Iris a spus:
Se poate sa faci comanda si sa nu primesti confirmare automata pe e-mail?
Bebe, acelasi lucru si la mine; am plasat comanda tarziu noaptea, cum am avut si eu timp; m-am gandit ca a doua zi gasesc confirmarea pe mail; am intrat in cont si aparea inregistrata si in curs de pregatire; astept sa vad ca raspuns primesti tu, poate ma lamuresc si eu; voiam sa il sun luni pe dl Levi
 
Am sunat eu ( aveam exact aceeasi problema ca si voi ) si mi-a spus ca e o problemuta la site dar plantele se livreaza , asa ca maine astept colet :dans:
 

geodezia

Well-Known Member
tare cumsecade d-l Levy ca atit m-am circomit cu comenzile ..ca mai vor si niste colegi ca mai vor si niste fete ..in sfirsit miine primesc si eu coletul ca ne-am adunat vreo 5 insi .. cind au vazut plantele si preturile colegii mei au tabarit mai ales ca au avut niste experiente urite cu plantele din florarii acu in martie ..le-am zis eu ca e de vina si vremea
 

bebe Iris

Active Member
Am primit plantutele :D . Frumusele foc, mai ales delphiniumul...abia astept florile.
Panselute superbe, bonus ;-)
 
Sus