Parade

mirela06

Active Member
Mai, Albela. Tu esti hotarita sa ne inebunesti cu cite o noua aparitie. Frumos, foarte frumos :) De prin magazine, ca vreau si eu, sau de pe la vecini, ca nu mai am cum vrea :cry:
 

irinabv

Active Member
Moderator
Cat de frumos este :visator: N-ai si o poza de ansamblu? Abia astept sa vina toamna sa-mi iau si eu multi cataratori, ca tare frumosi sunt...
 

albela

Active Member
Asta e poza de ansamblu, dar nu e prea reusita si nu erau toate florile deschise
 

irinabv

Active Member
Moderator
Ce mai conteaza calitatea pozei cand subiectul pozat e atat de frumos. Si suportul de asemenea :wink:
 
A

Anonymous

Guest
irinabv a spus:
Cat de frumos este :visator: N-ai si o poza de ansamblu? Abia astept sa vina toamna sa-mi iau si eu multi cataratori, ca tare frumosi sunt...
incearca in sacele
cred ca au si la ghiveci,dar ceva mai scumpi
 

bradut

Well-Known Member
Eu am cumparat de la Baumax o arcada la 28 ron (tot verde si care se monteaza cu suruburi), insa tipul asta, pe care il ai tu, nu l-am vazut. Mie mi s-au parut cam fragile. Nu stiu cum se comporta la un vant mai puternic. Asta a ta pare mai compacta si poate se comporta mai bine. Cat este de inalta?
 

albela

Active Member
Am si din ala de care spui tu. Si mie mi se pare fragil. Dar tipul asta pe care am pus trandafiri e mai solid.
 

anasstasia

Active Member
Trandafir plantat in toamna anului 2009. Anul acesta am reusit sa-i vad florile caracteristice. Din pacate erau usor trecute. Desi avea bobocei, erau prea mici si nu i-am prins si infloriti.
Floarea in forma de clopotel, iar culoarea roz vechi m-au cucerit.

http://anasstasia.sunphoto.ro/Parade
 
Sus