Pandorea

lelia

Well-Known Member
Desi are o multime de boboci ,nu vrea sa deschida mai multi deodata ..........



Mymo ,te pupam dulce :* :hug:
 

mymo

Active Member
:eek: pana cand nu am citit ce ai scris nu mi-am dat seama......mamaaaa,ce mare e!
Sa-ti traiasca,Lelia.Mama ei e mai puturoasa :(
 

lelia

Well-Known Member
Multumesc Mymo !

Din ce in ce mai frumoasa :



si e parfumata ,acum nu stiu daca-i de la mama ei sau a imprumutat de la vecine ,e un parfum usor, dulceag ,placut .
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Se vede treaba ca-mi trebuie si o terasa. Ratez niste frumuseti carora nu le place viata de balcon. :) :wink:
 

lelia

Well-Known Member
Nu asta vreau ,dar nu pot sa nu vi-o arat :oops: sunt asa incantata ca a inflorit .Are soare toata ziua ,apa si fertilizant ,se pare ca-i place .
Sper sa infloreasca si a ta curand :D
 

magda

Active Member
Moderator
O mut si eu pe lenesa mea langa dipladenia rosie. Poate ia exemplu. Cat de des ii pui ingrasamant si de care ?
 

lelia

Well-Known Member
O data pe sapt. vita flora pentru plante cu flori si atonik la doua luni .
A trecut super -bine peste iarna ,nu a pierdut nici o frunza ,apoi am scos-o foarte devreme pe terasa .
Acum ca s-a incalzit ,sigur vor inflori si ale voastre :D
 

carmenushka

Active Member
albela a spus:
Am si eu o prima floricica :D :
:clap: Tare frumoasa!
Acum, multumita lui Mymo am si eu o pandoree pe balcon. Am inteles ca-i place soarele, si la mine pe balcon are din plin! Apa cata vrea ea o sa-i dau numai flori sa faca! Si am pregatit si o instalatie de catarare pentru ea! Numai flori sa faca!
 

albela

Active Member
Pai nu stiu de ce nu ar inflori :? . A mea are soare dimineata pana pe la 13. O ud si ii pun ingrasamant din asta universal. Atat. Si e plina de boboci.
 
Sus