Obiecte decorative in gradini

sorina

Active Member
exact gabi , sunt super tariii , am cotrobait iar prin sura si pod si am mai gasit ceva si am muuute planuri .....la vara :p
 

sorina

Active Member
sunt haioase si simpatice mai ales pentru copii , dar eu cred ca poti face si tu asa ceva cu placaj de trafotaj si putina imaginatie pote iti ies mai originale :pauza:
 

bebe Iris

Active Member
Da, ma tot gandesc cum sa fac. Stiu ca ce vand ei este confectionat din ceva rasini rezistente la orice conditii meteo. Ce as putea sa fac eu, in doi ani e putred si poate fi aruncat :p .
 

sorina

Active Member
Pai uitandu_am mai atent la aceste decoratiuni , mai am o idee care te-ar putea ajuta si ar rezista in timp , Toarna forme din beton ,ciment si cind sunt inca umede intre uscat si umed poti adauga elemente peste sau cu un spaclu ceva sa faci detaliile apoi cind e uscat colorezi si dai cu lac . Asa ma gandesc eu ,,... poate aveti idei mai bune :hug:
 

anca p

New Member
Aici puteti gasi obiecte decorative pentru gradina, deosebite, care cu siguranta vor atrage privirile tuturor: spaliere, ghivece din ceramica sau teracota, minicascade, arcade pentru trandafiri sau plante agatatoare, diferiti suporti pentru plante, jardiniere sau ghivece cu plante, gardulet decorativ, suporti in forma de umbrela si multe altele.
Aruncati o privire si faceti gradina dumneavoastra mai frumoasa: http://www.amenajarigradinibucuresti.ro ... ni-gradina
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
:eek: acum am vazut si eu :eek: :eek: ....pai sunt aproape triple de ce se gaseste chiar la un magazin de fitze de pe DN1.
Hmmm.....
 
Sus