Noi achizitii

sorina

Active Member
s

Simona superbe Hoya , sa-ti traiasca !!!!
Cum ai facut plata ?????
Carmen si colectia ta este foarte frumoasa , sa-ti traiasca si tie si la mai mare :wink:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Frumoase si ca orice lucru frumos dar mai ales de buna calitate scumpe :rofl: .......sau asa mi s-au parut mie?
 

Simona D.

Member
Asa e Gabiuta :roll: Hoya in general e o planta scumpa. Si cand ma gandesc ca uneori mai si pierzi cate una ... :x Dar daca ai noroc, o cumperi o data in viata si poti sa o tii toata viata si sa mai o si inmultesti :wink:
 

carmenn

Member
Nou sosita :
shepherdii:

asa arata dupa dusul de primire,
si asa a aratat cand a fost la vanzare :
Mirosea coletul foarte bine, caci fusese inflorita cand s-a facut livrarea si arata cam asa :


Nu mai are flori dar e plina de penduculi si sperante de flori pe anul viitor...
 

carmenn

Member
e plina de penduculi...oricat ma rog de ea, nu vred ca-mi mai face o serie pana anul viitor...dar macar stiu ca poate :wink:
 

carmenn

Member
:D da, am demonstrat rabdare, nu ? Doar cresc Hoya ca pasiune de timp liber :D 8) e dragalasa, va zic...si are "vrejuri" de alea cum ziceti voi pe care are mai multi penduculi florali decat frunze :D
Sper sa-i placa la mine, cum imi place mie de ea :)
 

carmenn

Member
multumesc...e o frumoasa si miroase atat de bine desi nu mai are flori deschise...e un fenomen ciudat dar real :D
 
Sus