Multe plante

anasstasia

Active Member
Scuze, nu m-am gindit. Am crezut ca cine este interesat de produsele acestei firme, urmareste acest topic.
 

anette_b

Member
e ok , nu intru asa des pe forum si imi scapa multe comenzi. :D lasa ca mai e timp , poate prind de la bulgar niste trandafiri. nu trebuie sa te scuzi , eu nu am fost atenta. :D
 

roxanasoare

Member
anette_b a spus:
e ok , nu intru asa des pe forum si imi scapa multe comenzi. :D lasa ca mai e timp , poate prind de la bulgar niste trandafiri. nu trebuie sa te scuzi , eu nu am fost atenta. :D
Anette, o sa fac eu o comanda de pe multeplante. Pe langa trandafiri mai vreau sa imi iau si niste arbusti fructiferi, ca de pomi nu mai am loc. Pomii am vazut ca sunt mai scumpi decat in alte parti, insa au 2 ani deja.
 

anette_b

Member
eu iau 2 trandafiri , ausmas si auscot. adica cei 2 care nu sunt rosii , in cazul in care am incurcat numele lor.
multumesc !
 

roxanasoare

Member
Am comandat trandafiri, un afin care arata foarte bine si agris pe i-am plantat imediat. Plantele au fost bine ambalate si astept acum la primavara rezultatul. Afinul chiar este maricel si cu multe frunze, in ghiveci.
 

Andavera

Member
Am primit un email de la multeplante cum ca vinerea aceasta au si ei Black Friday si reduceri maxime abia astept sa vad ce preturi vor avea ...poate reusesc sa mai iau niste bulbi si niste floricele dragalase.Desi ma cam lasa gradinaritul fara bani!!! :)
 

Andavera

Member
Fetelor eu mi-am facut deja comanda mi-am luat aproape din toti trandafiri cate 3 buc pentru ca sunt la 7 sau 8 lei bucata chiar si englezestii sunt la reducere.
 

poxicuta

Active Member
Andavera a spus:
Fetelor eu mi-am facut deja comanda mi-am luat aproape din toti trandafiri cate 3 buc pentru ca sunt la 7 sau 8 lei bucata chiar si englezestii sunt la reducere.
cat a fost transportul?
 

Rose

Active Member
Am primit mail cum ca au actualizat oferta...la capitolul vita de vie sunt numai minunatii acolo. Ati luat de la ei, cum sunt butasii? Corespund?
 

George

Member
Rose a spus:
Am primit mail cum ca au actualizat oferta...la capitolul vita de vie sunt numai minunatii acolo. Ati luat de la ei, cum sunt butasii? Corespund?
Si eu intentionez sa cumpar vreo 30 de butasi de vita de vie dar astept oferta celor de la yurta, anul trecut au avut cu 8 lei butasul.
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Face cineva comanda la Multeplante? Eu as vrea de la ei o margareta ciufulita (Aglaia) si nu prea are rost sa fac comanda doar pentru o planta. Daca face cineva o comanda si are bunavointa sa ma anunte si sa-mi cumpere si mie planta, voi fi recunoscatoare :oops:
 
Sus