1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosirii acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Materiale fixare pentru aranjamente

Discuție în 'Buchete si aranjamente florale' creată de Lorena, 25 Feb 2010.

1. Lorena

Lorena Member

Localizare:
    Cluj-Napoca
    Stie cineva sa ma sfatuiasca de unde pot procura din Cluj materiale de fixare (burete, etc), vaze de ceramica, sticla si alte accesorii pentru aranjamente florale?
    Multumesc frumos

2. aleynad

aleynad Active Member Moderator

Localizare:
    alaturi de voi
    nu ai incercat la hypermarketuri: Pracktiker, Baumax...sau ce aveti voi pe acolo deschis?

3. claude

claude Well-Known Member Moderator

Localizare:
    cluj (Geaca)
    Azi am intrat intr-un magazin cu chestii de-astea pentru tot felul de decoratiuni. Habar n-am cum se numeste strada, da' incerc sa-ti explic:
    de la Central cum mergi spre Mihai Viteazul, a doua straduta, cea care merge pe langa canal. Cum intri pe straduta pe partea dreapta este o frizerie unde urci cateva trepte. Intri acolo si imediat pe stanga e o usa (chiar din frizerie). Au si un site , www.hobbyfix.ro, incearca, poate gasesti acolo ce ai nevoie

4. claude

Localizare:
    cluj (Geaca)
    acum am intrat pe site, la Decoratii florale exista Accesorii pentru fixare floristic

5. Lorena

Lorena Member

Localizare:
    Cluj-Napoca
    Am intrat pe site, e foarte interesant si au multe produse. Cred ca se poate comanda doar on line dar e ok. O sa incerc sa fac o selectie.
    Multumesc de sfaturi :)

6. nick1971

nick1971 Active Member

Localizare:
    Ploiesti
    daca ai baumax in localitatea din care esti, acolo am vazut

7. alfa

alfa Active Member

Localizare:
    Bucuresti
    Lorena, urmareste perioadele de reduceri la magazinele de bricolaj/gradina. De multe ori poti cumpara tot felul de boluri, vaze, etc la pret de chilipir! Sunt multe recipiente care goale nu iti zic nimic, dar pot deveni suporturi de efect pentru aranjamente.

8. sorina

sorina Active Member

Localizare:
    Wertach _Deutschland
    La baumax sigur :!:

9. gty

gty Member

Localizare:
    Ploiesti
  10. claude

Localizare:
    cluj (Geaca)
    Du-te si la magazin, ti-am explicat unde e, ca poate le poti cumpara de acolo

Distribuie pagina asta