Marea bariera de corali din Australia

tzep

Well-Known Member
Moderator
Nu, unul dintre copiii mei si mi le-a trimis special ca sa le pun si aici! Dar prin el si o particica din mine a fost pe acolo ....... :D
 

sarselia

Active Member
Moderator
Wow Tepisor ce lume frumoasa a surprins baiatul tau!
Minunate pozele si mai ales ideea de a le impartasi cu noi!
:hug:
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Multumesc! Am mai adaugat un album, macar asa sa beneficiem de aceste minunatii. Ii doresc si puiului tau sa ajunga pe unde au ajuns ai mei! Pentru o mama este minunat sa vada o parte din lume prin ochii copiilor ei! :oops: :D
 

sarselia

Active Member
Moderator
Multumesc mult Tzepisor.
Ai dreptate cred ca e minunat sa vedem alte lumi prin ochii si cu sufletul copiilor pe care ii avem.
Pupici
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Extraordinar, tzep, e de necrezut cum arata toata lumea subacvatica acolo :D
Sa visam si sa ne dorim sa ajungem acolo! Asta e primul pas ca asa ceva sa se si intample la un moment dat...
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Da e deosebit, de asta am postat si aici ca sa ne bucuram mai multi. Si celelalte locatii sunt deosebite. Eu nu-mi doresc sa ajung acolo!
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Nu l-am uitat! Imi cunosc posibilitatile fizice si le accept (cu regret, e adevarat). :( Mai aproape ma duc repejor, :dans: dar si aici a intervenit o problema, :nu-mi_place: ce fac cu florile in lipsa. :nu stiu: :gandit: :aoleu:
 

simali

Member
Doamne ce frumusete. Si nu se poate comanda sub forma de bulbi, tuberculi sau seminte pe net :cry:
 
Sus