La multi ani !2013

tinna

Member
In fiecare picatura a sampaniei pe care o bei in cinstea noului an sunt urarile mele de bine, pline de cele mai frumoase si calduroase ganduri! Un an minunat! La multi ani ! :hug: :hug: :D :hug:
 

popescu gp

Well-Known Member
Sa dea D-zeu tuturor forumistilor si familiilor lor un an 2013 plin de sanatate si tot ce este mai bun pe lume
 

diana999

Active Member
La mulţi ani cu veselie, sănătate pe vecie, casa plină de bucate, dragoste pe săturate,tot ce doriţi şi sus paharul! La Mulţi Ani! :rose:
 

geodezia

Well-Known Member
:petrecere: :petrecere: La multi ani 2013 la multi ani romani ,dragi mei forumisti si forumiste .. sa aveti un an plin de bucurii flori ,realizari profesionale si sufletesti .... :hug: :hug:
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
La multi ani cu sanatate, ca-i mai buna decat toate! :D
Un an plin de realizari, impliniri si numai bine alaturi de toti si tot ce va este drag. :hug: :petrecere: :petrecere: :petrecere:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
LA MULTI ANI pe 2013 :rose: :rose: :rose:

Va doresc din inima dragii si dragele mele un an mirobolant plin de sanatate,bucurii si realizari.Spor si numai ginduri de bine!
:* :hug: :pa: :petrecere: :marfa:
 

adite

Active Member
La multi ani! Sa avem, cu totii, un an deosebit de bun din toate punctele de vedere!
 

Luciana35

Member
In prima zi a noului an , o urare tuturor forumistilor...

O zi rea, o zi mai buna
Trage linie si-aduna,
Pune-apoi speranta-n fata
Si te bucura de viata!
Si-ti doresc intai de toate
Multa, multa sanatate!
Un an nou mai bun in toate,
Bani in punga de sa crape!
Sa vezi locuri nevazute
Sa faci lucruri nefacute!
Sanatatea sa te tina
Cu cel mult o aspirina!
Asta iti doresc si eu,
De la Bunul Dumnezeu!
Cum dorinta mea-i fireasca,
Noul an sa le-mplineasca!

La Multi Ani, 2013!
 

jkati

Member
LA MULTI ANI tuturor va doresc din tot sufletul.
Sa vi se implineasca visele si dorintele si sa aveti parte de un an mai linistit decat cel care a trecut.
 
Sus