Kiepenkerl

bebe Iris

Active Member
Fetelor nu mai puneti link-uri de rasucit cutitul in rana :hipnotizat: :ros_unghii: :aoleu:
Adica astia ce nu ne vor si nu livreaza la noi, n-au ce cauta p-aici :rofl: :wink:
 

iris

Active Member
Poate e cineva de pe meleagurile lor si ne ajuta sa organizam o comanda comuna. :ingeras:
 

elipopa

Active Member
este o firma in Romania care vinde on-line seminte si bulbi de la acestia seminte.de!
eu am luat de la ei de vreo trei ani incoace, am luat si seminte, dar nu a iesit nimic! bulbii in schimb au fost buni, calitate buna si au inflorit ce era pe ambalaj!
 

iris

Active Member
din pacate cei de la seminte.de nu au toata oferta nemtilor. :( insa speranta moare ultima
 

elipopa

Active Member
de la an la an modifica oferta, poate o sa gasiti ce va intereseaza!
astept si eu oferta lor de primavara!
 

iris

Active Member
bebe Iris a spus:
Fetelor nu mai puneti link-uri de rasucit cutitul in rana :hipnotizat: :ros_unghii: :aoleu:
Adica astia ce nu ne vor si nu livreaza la noi, n-au ce cauta p-aici :rofl: :wink:
:evil: bebelu' o sa-ti puna fata un linck de ma vei pomenii si noapte in somn atunci sa te vaz ce te faci cu bujetul' ca te ia cu lesin ofertele lor si acestia te vor doar forinti sa ai cat de muuuulti. Au site-ul tradus in romana doar un bai e momentan nu au actualizat oferta si lista cu preturile. Adresa e top secret al unui furnizor din Ungaria de unde isi aduc marfa o mare parte din firmele de la Oradea .
 
Sus