Kaiserin Farah ( Imperatrice Farah )

fixpix

Active Member
WOW mirelush... si io care credeam ca am cam vazut de toate... asta chiar e super...asa in doua culori...

asta il ai tu in gradina???

daca ai butasi (crengi cu flori deja uscate) din care poti taia sa imi trimiti vreo 2-3 (sa fiu sigur ca macar 1 se prinde) iti pot trimite si eu ceva butasi din trandafirii mei... o sa pun poze mai incolo...ca sigur am acasa... le-am tot facut poze cand erau infloriti...


ce zici??? ........sau daca nu vrei trandafiri, poate iti dau altceva din ce am...

CALIN
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
:eek: waw ce frumuseteeeeeeeeeeee!!!
Pe asta l-ai comandat de aici din tara???
Daca da de unde?Te rog ........ este superbisim :D
 

mirelush

Member
Gabiuta, nu i-am comandat eu. Mi-au fost adusi de cineva. Am vazut ca au la Rosafruct. Dar daca vrei iti trimit cu draga inima butasi ca am de unde. :D
 

alisamada

Member
Buna,am cautat Imperatrice Farah dar nu am gasit,cei de la Rosafruct au stocul epuizat,oare unde sa-l mai caut??? :( :cry:
 

fixpix

Active Member
pai mie cred ca mi-a trimis mirelush butasi. mi-a trimis din mai multe feluri de trandafiri, pusi pe randuri, fain frumos, dar cu arsita si seceta de azi-vara, nu am reusit sa tin in viata decat 3 butasi... si culmea, pe acelasi rand...deci precis sunt de acelasi fel.
pana nu infloresc, habar n-am de care sunt, ca nu le-am pus etichete.
oare infloresc anu asta ???
 

fixpix

Active Member
...stii sa inghiti in sec?
:rofl:

pai ce poti... astepti pana are cineva butasi sa iti dea. e mai lunga calea asta, dar mai practica si ai satisfactia lucrului facut cu mana ta.

sau poate la toamna/primavara devreme sa mai incerci sa cumperi de undeva.
 

alisamada

Member
E un sfat intelept multumesc,figura ta emana multa inspiratie,se pare ca esti o tolba de sfaturi,voi apela la tine si alta data... :rofl:
 
Sus