Irisi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

iris

Active Member
fixpix a spus:
lol. lasa nu te plange. ca tot te lauzi cu ce ai mai cumparat. se vede ca ai buget alocat. ai mei au valoare .... sentimentala
LOL
Nu ma plang ci doar am pretentzi si cum spun manelistii "valoare".
Fixpix te oftica achizitiile mele? Daca vrei iti gasesc un sponsor! Eu una m-as bucura sa obtin informatii ce si unde se gasesc diferite plante chiar daca nu mi le-as permite.Si inca ceva, am invatat sa ma intind pana unde-mi ajunge plapuma.
 

popgeo

Well-Known Member
Membru staff
Moderator
iris a spus:
fixpix a spus:
lol. lasa nu te plange. ca tot te lauzi cu ce ai mai cumparat. se vede ca ai buget alocat. ai mei au valoare .... sentimentala
LOL
Nu ma plang ci doar am pretentzi si cum spun manelistii "valoare".
Fixpix te oftica achizitiile mele? Daca vrei iti gasesc un sponsor! Eu una m-as bucura sa obtin informatii ce si unde se gasesc diferite plante chiar daca nu mi le-as permite.


Si inca ceva, am invatat sa ma intind pana unde-mi ajunge plapuma.
Eu inca nu..;-) Da daca imi gasesti un sponsor iti fac rost de informatii de unde se gasesc diferite plante...;-)
 

iris

Active Member
popgeo a spus:
iris a spus:
fixpix a spus:
lol. lasa nu te plange. ca tot te lauzi cu ce ai mai cumparat. se vede ca ai buget alocat. ai mei au valoare .... sentimentala
LOL
Nu ma plang ci doar am pretentzi si cum spun manelistii "valoare".
Fixpix te oftica achizitiile mele? Daca vrei iti gasesc un sponsor! Eu una m-as bucura sa obtin informatii ce si unde se gasesc diferite plante chiar daca nu mi le-as permite.


Si inca ceva, am invatat sa ma intind pana unde-mi ajunge plapuma.
Eu inca nu..;-) Da daca imi gasesti un sponsor iti fac rost de informatii de unde se gasesc diferite plante...;-)
Iata cum o iau pe aratura. :oops: Imi cer scuze dar fixpix :twisted: e de vina!!! :rofl: Popgeo las-o balta nu esti genul de barbat "neputincios" ce nu poate obtine de la viata ce vrea. 8) Vorba aceea "Fi barbat nu fi muiere"
Asadar era vorba despre irisi.Daca sunt reclamatii sau deranjez cu postarile mele va rog sa-mi scrieti mesaj privat. :)
 

fixpix

Active Member
ioi iris. ce reclamatii? poate are cornelia un caiet cu un creion prins cu atza de canepa (sau din ce o fi) cum tin minte de prin cofetariile din copilarie?
:rofl: :rofl: :rofl:
sponsorii is buni...da sper ca nu tre sa port tricouri cu numele firmei.
:rofl:
 

ACHIMENES

Member
Doamne se pare ca anul asta m-am procopsit :rofl: numai cu piticanii......irisii, lalele, anemone.......cam multe :rofl: :? :?
 

IZA

Active Member
La strada, plantati anul trecut in primavara. Din cei obisnuiti dar nepretentiosi si frumosi :D
 

iris

Active Member
ACHIMENES a spus:
Piei ispita :) :) esti inumana :( :( :( sa-ti traiasca, ca tare sunt frumosi :D :D :D
:tavalit: :tavalit: :tavalit:
:rofl: Asteapta sa vezi ce urmeaza 8) . Imi vine sa ma tzuc eu pe mine de fericita ce sunt. :indragostit: :)
 

angela draganoiu

Active Member
iris felicitari pentru frumusetile din gradina ta. am si eu din cei clasici albastru-mov, si imi plac teribil chiar si dupa ce se trec florile pt ca frunzele formeaza o tufa eleganta.
 

iris

Active Member
angela draganoiu a spus:
iris felicitari pentru frumusetile din gradina ta. am si eu din cei clasici albastru-mov, si imi plac teribil chiar si dupa ce se trec florile pt ca frunzele formeaza o tufa eleganta.
Multzumesc. Intradevar cand sunt infloriti sunt de poveste iar apoi raman frunzele verzi :)
 

angela draganoiu

Active Member
Iris ai de unde sa-ti incarci bateriile cu frumusete, si cred ca parfumul e divin.
ai mei nu stiu inca daca au inflorit, o sa aflu azi-dupa amiaza si vi-i arat luni.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus