Index clematite (in lucru)

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
T

Clematite T

Tango / viticella
2.5-3m
VII-IX
4-7cm


Tentel / viticella
2.5-3m
VII-IX
10cm


Teshio
2-2.5m
V-VI, IX
12-14cm

The President
2.5-4m
VI-VII, IX-X
15-20cm

 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Puteti anunta aici deschiderea topicurilor noi pentru clematite. Le voi adauga apoi in Index la pozitia corespunzatoare.

Multumesc.
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Am inceput modificarea indexului, adaugand o succinta prezentarea prin icon-uri a clematitelor. Sper sa o gasiti utila, mie imi pare mult mai comod de gasit astfel informatiile, dintr-o singura privire.

Daca considerati cumva ca prezentarea vizuala nu va este utila, mai bine imi spuneti, pentru ca este destul de mult de munca... si mai bine ma ocup de altceva :rofl:

Deocamdata am finalizat literele A-C. Daca descoperiti greseli, va rog sa ma anuntati.
 

lelia

Well-Known Member
E mai mult decat utila ! mura-n gura ....toate soiurile de clematite ,grupa ,pozitionare,etc ....e perfect !
Multumim mult ,Caramell ,pentru munca si timpul acordat acestei sectiuni ! :hug:
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Bun, atunci daca e util macar pt cateva persoane, il voi continua. Multumesc :D.
 

maxie

Member
Este foarte util !! Felicitari , pentru ca este intradevar foarte multa munca!!

Chiar aveam nevoie de asa ceva :D
 

R@MONA

Active Member
Pica para malaiata in gura lui natafleata :rofl: :rofl: :rofl: ; adica natafleata sunt eu..... :rofl: :rofl: :rofl: ; Multumesc, Caramell ! :hug:
 

nick1971

Active Member
Caramell, poti sa adaugi la Purpurea Plena Elegance

anul asta m-a impresionat, ati fugit de ea ca are flori mici :rofl:
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Superbe florile, Nick. Le voi pune, dar de saptamana viitoare sper sa am ceva mai mult timp sa ma ocup de actualizarea indexului. Scuze
 
Sus